Savivaldybė padės pritraukti naujų policijos pareigūnų

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys. Autorės nuotr.

Penktadienį Savivaldybės taryba nusprendė skirti lėšų, kurios turėtų padėti mūsų rajono komisariatą papildyti naujais pareigūnais. Parengtame tvarkos apraše numatytos pareigūnų pritraukimo sąlygos – iš savivaldybės biudžeto būtų mokamos stipendijos būsimiems pareigūnams, vienkartinė pašalpa jiems įsikurti bei išlaidų kompensacija būstui mūsų rajone įsigyti.

Svarstant Tarybos komitetuose pirminis aprašo variantas keitėsi. Buvo įrašytos didesnės piniginės sumos bei nauja rėmimo forma – būsto įsigijimo išlaidų kompensavimas.

Penktadienį politikai pritarė, kad Savivaldybės mokama stipendija būsimam policijos komisariato pareigūnui siektų 350 eurų, vienkartinė pašalpa – 5 tūkst. eurų, o išlaidų kompensavimas būstui įsigyti – iki 20 tūkst. eurų. Tvarkos apraše numatyta, kad šie pinigai būtų skiriami gyvenamajam būstui įsigyti būtent mūsų savivaldybėje.

Šis sprendimo projektas gimė rajono policijos komisariato vadovybei prabilus apie pareigūnų trūkumą ir dėl to kylančias problemas.

Dar praėjusiais metais politikams svarstant klausimus, susijusius su policijos komisariato pasiūlyta viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimo programa 2023–2025 m., buvo atkreiptas dėmesys, kad mūsų rajone trūksta policijos pareigūnų – šiuo metu komisariate yra 15 neužimtų etatų.

16 Atsakymų į “Savivaldybė padės pritraukti naujų policijos pareigūnų”

 1. Anonimas parašė:

  O kyšius ar beima mažeikiu pareigūnai ? :D

  1. ... parašė:

   Pamėgink pasiūlyt,sužinosi

 2. Pupkis parašė:

  Pritraukti gal ir gerai, bet kai palieki tarnybą, atsikrato kaip paliegusiu šuniu, lieki be kvalifikacijos civiliniam gyvenime, o nuvertėjusią pensiją į subinę susikišti…Jūs paaiškinkit būsimiems pareigūnams, kas jų laukia ateityje. Beje tuos klausimus ne savivaldybė turi spręsti, o tie „protingieji“ seimūnai. Ką tas Seimas…, cirkininkai :):):). Taigi laikinas nekomplekto užlopymas i vsio :)

 3. Jooo parašė:

  Na taip,jaunuolius traukia skatindami įvairiom priemonėm. O ka padaro,kad senieji neišsilakstytų?

 4. asd parašė:

  Didelė nostalgija sovietmečiui? Penkmečio planus vis prisimenate? :-)))))

  1. A.R. parašė:

   Tikriausiai “ aukštuomenė“ savivaldos taip mandagiai mus,rinkėjus, ignoruoja?

  2. A.R. parašė:

   Tikriausiai “ aukštuomenė“ savivaldos taip mandagiai mus,rinkėjus, ignoruoja?

 5. Jolanta parašė:

  Lietuvai labai rupi karas Ukrainoje. As suprantu, turi rupeti. Bet savo salis turetu buti pirmoje vietoje. Nera visiskai jokios strategines vystymosi politikos penkiems, desimt ar penkiolikai metu. Ar jus galite kur nors spaudoje rasti ka nors parasyta, kaip Lietuva gyvens ateityje. Zmones masiskai bega is Lietuvos. Nera gydytoju, mokytoju, policininku, tik gauja valdininku.

  1. Be vardo parašė:

   Masiškai bėga? Nepažystu nei vieno iš aplinkos, kas būtų pabėgęs. Kas dirbo užsienyje ir tie sugrįžo. O kad nėra gydytojų, mokytojų, tai taip yra problema, kad žmonės sensta ir išeina į pensiją. O jauni lieka dirbti didmiestyje ir nenori dirbti provincijoje. O dėl planų – tai planai visada yra ir jie rašomi 5m., 10m. į priekį. bet nemanau, kad tas sovietinis modelis – planavimas yra gerai.

   1. Jolanta parašė:

    Taigi visa spauda rašo, kad milijonas pabėgo. Ha ha

    1. Jolantai parašė:

     Konkrečiai parašykit ir įmeskit straipsnio nuorodą, kur, kokia spauda rašo, kad milijonas pabėgo? Gal tai Orlauskas, Janutienė ir Goriene sakė ? Ha ha :)

   2. Jolanta parašė:

    Nu bet tu ir debilas.Visam pasaulyje yra planavimas.Visose buhalterinese programose yra planavimas.

    1. Jolantai parašė:

     Taip taip, Tarybų sąjungoje ir buvo plano ekonomika – kiek paršiukų per penkmetį užauginti, kiek grūdų prikulti. Jeigu ir nepadarydavo, popieriuje vis tiek planas būdavo įvykdomas ir kažkiek procentų viršijamas. :) Ir kas iš to planavimo gavosi?

    2. Jolantai parašė:

     Išgerk vaistukų nuo nervukų, o tai apopleksija ištiks nuolat viskuo besipiktinant ir ant visų lojant :)))

  2. to Jolanta parašė:

   Ir saujelė tokių durnmaršinių kaip tamsta, nuolat visokias nesąmones rašinėjančių.

   1. Anonimas parašė:

    Tai Ka, Lietuva turi plana, kaip gyvens ateinancius 10 metu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto