Savivaldybės administracijos darbuotojas kreipėsi dėl galimo mobingo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Savivaldybės tarybos narius bei Savivaldybės administracijos darbuotojus pasiekė Savivaldybės administracijos specialisto elektroninis laiškas. Šiame laiške Savivaldybės administracijos specialistas išsakė savo nuomonę, kad jo atžvilgiu yra vykdomas intensyvus psichologinis poveikis su mobingo apraiškomis.

Dviejų Tarybos frakcijų seniūnai pradėjo aiškintis situaciją.

Reaguodami į Savivaldybės administracijos darbuotojo laišką, Partijos „Laisvė ir teisingumas“ frakcijos seniūnas Kęstutis Bartkevičius ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos frakcijos seniūnas Paulius Auryla kreipėsi į Savivaldybės merę Rūtą Matulaitienę, taip pat į Savivaldybės tarybos Kontrolės komitetą bei Antikorupcijos komisiją.

Politikai prašo detaliai paaiškinti šią situaciją, susidariusią Savivaldybės administracijoje. Pasak jų, tikėtina, kad elektroniniame laiške pateikta informacija gali sulaukti ir kitų institucijų dėmesio.

15 Atsakymų į “Savivaldybės administracijos darbuotojas kreipėsi dėl galimo mobingo”

 1. Sima parašė:

  Tegul tie politikai pasidomi kaip PUIKIAi gyvena savivaldybes imones ir ju direktoriai. Ten ne tik mobingas, bet ir atlyginimai dvigubai didesni negu pačios merės. Šilumos ir vandenų direktoriù atlyginimai kaip prezidento. Kodel niekas nekontroliuoja tu imoniu….tik kaina kelia zmonems. Kur jus Politikai???

  1. būtų mano valia parašė:

   patikrinčiau kodėl dideli atlyginimai , kokias pajamas generuoja ar visos teisingos? Ar yra išmokami dividendai ,jei taip dvigubai atidžiau žiūrėčiau visas finansinių operacijų eilutes. Ir tada manau viskas būtų aišku .Kas tuo užsiims objektyviai, nešališkai?

 2. Baron Münchhausen von Bugenen parašė:

  Nagi, Lddp-istai ir konservatoriai su liberalais, nebesiriekite kaip kokie pamišėliai, o geriau pasidžiaukite šauniais mažeikiečiais, išdidžiai žygiuojančiais su trankia muzika į Vingio parką: https://www.youtube.com/watch?v=z_Rzo2zORRk

 3. Kur mes einame parašė:

  Būdu būdai, o ne politikai.

  1. Geras! parašė:

   Matyt, reikia ankstinti pensijinį amžių, o užsistovėjusį prūdą pajudinus- purslai nelabai, nelabai…

  2. Anonimas parašė:

   Kokius išrenkame, tokius ir turime.

 4. Mekola parašė:

  O ksp ce zenuons su juoniu neprisitaise prie muobingu hiebras.

 5. Nijole parašė:

  Kiek ponas Bartkevicius Varduvoje mobingu uzsieme, tipo sventasis

  1. Kom.Nijolė parašė:

   Bartkevičiaus versle tarsi kadrų kaitos nebūna, o kodėl? Gal irgi mobingas? “ Konservatoriai“ čekiukais garsūs irgi savo tarpe. Jie sureagavo…., nes rinkimai artėja.

   1. Anonimas parašė:

    čekiukais garsūs visi, o ypač socdemai.

 6. va parašė:

  Seniau valdžios kai keisdavos šluodavo paeiliui ir statydavo savus, tiek laisvė, tiek kregždės, tiek tulpės ir niekas nežinojo apie mobingą, o dabar matai sužinojo ir net seni vilkai…….., kad toks yra

  1. va, va, parašė:

   o prisiminkime, kas prieš ketvertą metų “ debilais“ krikštijo visus, išskyrus sodros kariauną. Ir tyla tvyrojo.

 7. Didžiavyriams,kurie kreipėsi į merę parašė:

  Berods ilgamečiai politikieriai.Dėmesio stoka,susireikšminimas? Tuos klausimus sprendžia pagal pavaldumą.Tam ir yra skyriaus vadovas,administracijos direktorius.Pagal juos vienas su susirūpinimu galėjo kreiptis tiesiai į dievą,o kitas i paksiu arba jo sekėją?

 8. Klausimas parašė:

  Nejaugi skyriaus vedėja ( as) negalėjo išklausyti specialisto?

  1. galėjo ,bet neturėjo laiko parašė:

   užtat žiūrėkit, kaip palaikymą privačiam verslui Antano žirgai reklamuoja Mero pavaduotoja ŽIVILĖ UNDRAITIENĖ. Tiek stengiasi ,kad ieško jam ir savanorių padirbėti…Po kiek žirgai? Kaip galvojate ar tai gėris, ar per didelis laisvo laiko kiekis ir supainioti viešieji ir privatūs interesai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto