Savivaldybės administracijos skyriaus vedėja grąžinta į darbą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos apeliacinis teismas šią savaitę panaikino Šiaulių apygardos teismo sprendimą, kuriuo nuo pareigų buvo nušalinta Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė – įtariamoji kyšininkavimo byloje.

Lietuvos apeliacinis teismas pažymėjo, kad šioje baudžiamojoje byloje procesinė prievartos priemonė valdininkei yra taikoma ilgiau nei dvejus metus, visą šį laiką, pasak kaltinamosios, ji niekur nedirbo ir pragyvenimui būtinų pajamų negavo, o dėl valstybės tarnautojo statusą reglamentuojančių teisės aktų apribojimų jos įsidarbinimo privačiame sektoriuje ar kitame darbe galimybės yra stipriai apribotos.
Kadangi kyšininkavimo byla yra didelės apimties ir tai, kad bylos nagrinėjimas dar gali užsitęsti, Lietuvos apeliacinis teismas padarė išvadą, jog laikinas skyriaus vedėjos nušalinimas nuo pareigų šioje bylos nagrinėjimo stadijoje kaltinamajai yra neproporcingas ir perteklinis.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Savivaldybės administracijos skyriaus vedėja grąžinta į darbą”

 1. Anonimas parašė:

  Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems ne Mažeikių verslinykams? Čia klausimas ne bebrams ir ne socialdemokratų partijos rėmėjams, elektoratui .Nes Mažeikiuose savi balsuoja už savus apgailėtinus,finansinius interesus. ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai?Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų???Mažeikių aktyvūs, neabejingi ir korupcijai atsparesni žmonės, junkimės. Kiek dar bus tokių bajerių? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

  1. Anonimas parašė:

   Santarvė, pasidomėkite ar Kryžiaus vadovaujama administracija prieš daugelį metu nepirko iš Mažeikių Orlean priešgaisrinės tarnybos beviltišką, nurašytą ir labai neekonomišką savaeigį ,vikšrinį putų pakelėją miškų, durpynų gesinimui. Jei tai tikras faktas kiek kartų jis išvažiavo gaisrų gesinti ir koks dabar jo likimas? Kiek dar tokių neekonomiškų, su logika prasilenkiančių pirkinių Mažeikių valdžių žinioje?

 2. NOJUS parašė:

  Mūsuose kyšiai – tarsi “ tautinis paveldas“. Sritys, kurios išduoda tam tikrus leidimus, valdininkams tarsi kokios lesyklos. Neduosi – negausi, nelaimėsi, neišlaikysi ir t.t.

 3. Anonimas parašė:

  Patys duodat tuos kyšius patiems patinka tie kyšininkai :D

 4. Greta parašė:

  Nieko čia nuostabaus, kad brudą grąžino į darbą. Vien tik pažiūrėjus kaip darkosi „antikonstitucinis teismas“ su GP teisėtumo nagrinėjimu, darosi koktu. Tfū!

 5. Šakės parašė:

  Šakės mūsų teisėsaugai-kyšininkė gražinta į darbą!!!! Be komentarų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto