Savivaldybės meras prašė į darbą grąžinti A. Žiulpą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius kreipėsi į Šiaulių prokuratūrą, prašydamas grąžinti į darbą nuo pareigų nušalintą Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėją Alfonsą Žiulpą. Nors buvo užtikrinta, kad jis nespręstų su viešaisiais pirkimais susijusių klausimų, prokuratūra šio prašymo nenagrinėjo.
Be to, akcentuota, kad procesinės prievartos priemonės taikymas – nušalinimas nuo pareigų – yra būtinas ir ją naikinti nėra pagrindo.

Prašė pakeisti kardomąją priemonę

Savivaldybės meras V. Macevičius prokuratūros prašė: kol A. Žiulpai bus panaikinti bet kokie apribojimai baudžiamojoje byloje arba iki tol, kol jis bus atleistas iš užimamų pareigų, pakeisti kardomąją priemonę ir leisti jam vykdyti Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pareigas tiek, kiek jos nesusijusios su viešaisiais pirkimais, jų organizavimu, sąlygų nustatymu, projektų finansavimo ir papildomų finansavimo kriterijų ir sąlygų nustatymu.
„Galėtume užtikrinti, kad kol A. Žiulpai nebus panaikinti bet kokie apribojimai, jis nebus įtrauktas į viešųjų pirkimų komisijų darbą“, – pabrėžė meras.
Jis paaiškino, kad tokiu prašymu siekiama užtikrinti tinkamą Vietinio ūkio skyriaus funkcionavimą, įvertinant darbuotojų, privalančių atlikti skyriaus nuostatuose numatytas funkcijas, trūkumą, o taip pat atsižvelgiant į tai, kad nėra teisinio pagrindo atleisti A. Žiulpą iš užimamų pareigų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Savivaldybės meras prašė į darbą grąžinti A. Žiulpą”

 1. Taiaš parašė:

  O siaubas ,,siaubo kam išvis tie rinkimai ,,bet tikėkim ,kad teisybė įvyks nes jau dabar krato teisėsauga ..tai mūsų merus turi gerai papurtit … o ką jau prisišiko tegu ir atsakoes .nes matos nori visi konservatoriai buti švarus …

 2. DAIVA parašė:

  Partijos ,, Tvarka ir Teisingumas” deleguotas Mažeikių meras V.Macevičius kreipėsi į Šiaulių apygardos prokuratūrą dėl Vietinio ūkio skyriaus vedėjo A.Žiulpos gražinimo į darbą,t.y.dėl valstybės tarnautojo,kuris nuo pareigų buvo nušalintas STT dėl galimos korupcijos.

  Po daugiau nei 1 metų kadencijos, mažeikiečiai pamatė meroV.Macevičiaus porinkiminį portretą bei parodė savo prioritetinę sritį – toleranciją korupcijai.

  Man įdomu, kas paskatino merą V.Macevičių taip veikti. Negi, Mažeikių savivaldybės administracijoje nėra protingesnių teisininkų ar kitų darbuotojų už merą, kurie būtų atkalbėję merą nuo tokio veikimo? Ir administracijos direktorė L.Nagienė tylėjo?!

  Be to, meras V.Macevičius savo komandoje dar turi dvi vicemeres ir tris patarėjus. Ar jiems tai (ne)buvo žinoma ir/ ar (ne)mėgino jie teisingai patarti merui V.Macevičiui dėl jo pastangų į administracijos darbą sugrąžinti galimai korumpuotą valstybės tarnautoją A.Žiulpą?

  Gal meras V.Macevičus pasidavė konservatorių permainų garantui-L.Rimkienės įtakai, nes A.Žiulpa taip pat priklauso konservatorių partijai? Meras dėl asmens katinamo kyšių ėmimu sugalvojo net pareigybės aprašą pakeisti. Nu, avinas ir tiek. Durnam ir vabalas mėsa.????

 3. Vacys parašė:

  Cirkas, nutruko turbut grandine dalybu, ne toki mera mes rinkomes veidmaini, jau geriau Nagiene ar Rimkiene

 4. Tautietis parašė:

  Gal Eligiju Masiuli pakvieciam i Mazeikius ! Mera matyt ne ta isrinkom Nagiene butu geresne Mere!

 5. B. parašė:

  Kodėl vėl tą patį? Paieškokit Pravieniškėse arba Marijampolėj, gal dar geresnį kandidatą rasit.

 6. parašė:

  O jūs spec. žinovai padirbkit ten ir sužinosit ir dar atlyginimų pasidomėkite kos geras santykis tarp atsakomybės ir atlyginimo !!!

 7. Jonas parašė:

  Kol žmoguaus kaltė neįrodyta,galioja nekaltumo prezumcija,todėl šiam darbuotojui turi būti suteikta teisė į darbą

 8. Skaitytoja parašė:

  .Ar neturite ką pakviesti dirbti į šias pareigas iš to paties skyriaus? Tai gal ir p. Rupkutė galės tęsti darbą, nes yra nepakeičiama…Daug klaustukų ir abejonių.

 9. Anonimas parašė:

  tai ką nepakeičiamų nėra Mažeikiuose?L.e.p. taip pat?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*