Savivaldybės tarybai teikti sprendimų projektai patvirtinti be didelių diskusijų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį Savivaldybės tarybos posėdis dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos vyko nuotoliniu būdu, tik keletas tarybos narių atvyko į posėdžių salę. Taryba apsvarstė 25 klausimus.

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius prognozavo, kad, Mažeikiuose smarkiai didėjant COVID-19 susirgimų, kai kasdien fiksuojama apie 20 naujų atvejų, kitą savaitę mūsų rajono savivaldybė jau gali būti įtraukta į raudonąją zoną. Tada dėl saugumo tektų imtis papildomų priemonių, tarp jų – Savivaldybės tarybos, komitetų posėdžiai vyktų tik nuotoliniu būdu.
Savivaldybės tarybos posėdis truko vos dvi valandas. Jame apsvarstyti 25 klausimai.
Du sprendimo projektai – susiję su individualių nuotekų valymo įrenginių arba nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio kompensavimo tvarka ir su Savivaldybės valdomų įmonių strategijų sudarymo, veiklos tikslų nustatymo, veiklos rezultatų vertinimo, vadovų darbo užmokesčio nustatymo tvarka – buvo tik pristatyti, taip pat pateikta informacija apie darnaus judumo projektų finansavimą.
Tarybos nariams pageidaujant, Savivaldybės meras V. Macevičius išsamiau papasakojo ir apie savivaldos atstovų išvyką į Pabradės karinį poligoną.

2 Atsakymai į “Savivaldybės tarybai teikti sprendimų projektai patvirtinti be didelių diskusijų”

  1. ar žinot kokius sprendimus priimat parašė:

    Na ir iš kur tą pajacą gavote, kur nusišnekėjo, kad tikrins naftos sertifikuotų laboratorijų duomenis

    1. maz parašė:

      pritariu, debilizmo virsune

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto