Savivaldybės taryboje – ir vėl postų dalybos

Ona Kelpšienė, Paulius Auryla ir Lina Rimkienė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pagal Vietos savivaldos įstatymą opozicijai priklauso kontrolės funkcijas vykdančių komitetų ir komisijų pirmininkų postai. Komiteto pirmininkų kaita susijusi su pasikeitimais valdančiojoje daugumoje ir prieš mėnesį susiformavusia opozicija.
Opozicijoje dirbantys Tėvynės sąjungos-Lietuvos konservatorių frakcijos ir visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ nariai Savivaldybės tarybai ir merui pateikė pavardes tų Tarybos narių, kuriuos siūlo į vadovaujančius postus.
Konservatoriams atiteko Kontrolės komiteto ir Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigos: atitinkamai Linai Rimkienei ir Pauliui Aurylai.
Etikos komisijos pirmininko pareigas eis „Mažeikių pavasario“ atstovė Ona Kelpšienė.
Šių komitetų pirmininkų pavaduotojais paskirti daugumos atstovai. Partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovas Jonas Žičkus ir toliau eis Kontrolės komiteto pirmininko pareigas, “valstiečių” frakcijos narys Paulius Pocevičius – Etikos komisijos pirmininko pavaduotojo, socialdemokratas Laurynas Jonauskas – Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojo.

8 Atsakymai į “Savivaldybės taryboje – ir vėl postų dalybos”

 1. Dainius parašė:

  Kontrolės komitetas turės net du pirmininkus anot Santarvės. Ar ne per gerai? Nors pagalvojus, Rimkuenė galės toliau gastroliuoti ir vaidinti, kad dirba, o kitas pirmininkas galės dirbti :)

 2. Posėdžiautojas bender parašė:

  Kada aš gausiu kokį postą?aš moku posėdžiauti ir esu iškalbus kaip Benderis,ir darbo mėgiama dirbcisu blablabla

 3. Geriausias bebras parašė:

  paprastai bordelyje jei nebeina reikalai yra keiciamos ku…os, o ne perstumdamos lovos….

 4. Anonimas parašė:

  Kai persėdi nuo vienos kėdės ant kitos niekas nesikeičia.

 5. B. parašė:

  Postai, postai, postai….O kada miestą tvarkysit, gaspadoriai? Pažiūrėkit kokie kiemai, kokie šaligatviai juose.

  1. tai va parašė:

   kiemai ir šaligatviai jiems yra giliai poxui

 6. Ruplys parašė:

  Kokie žmonės tokia valstybė ir miestai, nesvarbu viena galva ar kita sėdės kažkokiam poste. Atmerkite akis, sovietmetis senai baigėsi, bet “miškas iš žmonių neišeina”, jis išsineš tik žmonės išeidami:)

 7. Auksinis kardas parašė:

  Vo aš reikalaunu kad į mera sostą sestu Tenys a vo į desinioses rankas pasiimtų Kryžių ir Bartkevičių. O tada, rajons klestėtų nuo investicijų – klasteriu ir kitų šauniu imoniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*