Savivaldybės taryboje – nauja valdančioji dauguma

Autorės nuotr.

Šiandien, aštuntą valandą ryto, žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją sukvietęs Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius pranešė apie naujos valdančiosios daugumos suformavimą Savivaldybės taryboje.
Pirmadienį buvo pasirašytas susitarimas tarp trims partijoms atstovaujančių tarybos frakcijų: „Tvarkos ir teisingumo“, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos socialdemokratų.

Praėjusių metų rugsėjo pabaigoje suformuota tarybos valdančioji dauguma išsilaikė beveik 10 mėnesių.
Tai jau trečia valdančioji dauguma, suformuota pernai išrinktoje Mažeikių rajono savivaldybės taryboje.
Pirmoji šios kadencijos tarybos valdančioji dauguma buvo sudaryta jai pradėjus darbą – praėjusių metų balandžio 16 d. Tuomet Mažeikių rajono savivaldybės tarybos valdančiąją daugumą sudarė dvi partijos: „Tvarka ir teisingumas“ (6 tarybos nariai bei šiai partijai atstovaujantis meras) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (5 tarybos nariai) bei Visuomeniniam rinkimų komitetui „Mažeikių pavasaris“ atstovaujantys du tarybos nariai.
2019 m. rugsėjo 26 d. tarybos daugumos frakcijos: „Tvarka ir teisingumas“ (6 tarybos nariai bei meras), Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga (5 tarybos nariai) ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (6 tarybos nariai) pasirašė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą ir atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su Visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“. Ši tarybos valdančioji dauguma išsilaikė beveik 10 mėnesių.
Naujoji valdančioji koalicija taryboje sudarys 19 jos narių: 6 iš „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos, 6 – iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir 7 – iš Lietuvos socialdemokratų partijos.
Plačiau apie tai skaitykite penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Savivaldybės taryboje – nauja valdančioji dauguma”

 1. [email protected] parašė:

  sveiki. Bendra fraze nieko nereiskia, prasom ivardinti ir pagristi konkreciai.

 2. realistas parašė:

  Manau, kad tai yra atsakas į L. Nagienės destruktyvią veiklą Savivaldybės administracijos direktorės poste.

  1. Nuomone parašė:

   Jos nusikaltimai savivaldai plataus masto…, todėl iš išskrenda su gandrais

   1. 9PWM parašė:

    Neįvertino valstiečiai, kad ramus gyvenimas, priglaudžiant naują partijos kandidatę į Seimą, gali kainuoti vietą daugumoje, tris etatus ir uzurpuotą Valstiečių partijos lyderio vietą Mažeikiuose. AStonkus ryškiai nusišalino ir leido klysti RGramui ir jei artimiausiu metu RGramas nepatvirtins viešai Alfa Partinio Lyderio. statusą, vadovaus gandrams Alfa Partinė Lyderė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*