Savivaldybės taryboje rokiruotės nesibaigia

Ona Kelpšienė yra sulaukusi mero kvietimo prisijungti prie daugumos, tačiau kol kas ji, kaip ir Virginijus Sungaila, atstovauja „Mažeikių pavasariui“. Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Po rinkimų susiformavusi Savivaldybės tarybos valdančioji dauguma neišgyveno nė pusmečio. Rugpjūčio mėnesį prie jos prisijungus konservatoriams, po mėnesio iš daugumos išmestas visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“. Kol kas neaišku, ar jam priklausantys Ona Kelpšienė ir Virginijus Sungaila liks bendrakeleiviai, ar pasuks skirtingais politiniais keliais, tačiau Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininkė kviečiama likti valdančiojoje daugumoje. Startuoja ir kiti pasikeitimai: socialdemokratams pasiskelbus opozicija, jų rankose atsidūrė ir svarbiausi Antikorupcijos, Etikos komisijų bei Kontrolės komitetų postai.
Tarybos posėdyje pakoreguotas prieš mėnesį priimtas sprendimas ir bus galima pagreitinti Savivaldybės administracijos struktūros reformą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Savivaldybės taryboje rokiruotės nesibaigia”

  1. tegu parašė:

    duodasi tarpusavyje kaip tik nori,su kuo nori ir kokiomis tik nori pozomis-svarbu,kiek nuo to pagerės gyvenimas Mažeikiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto