Savivaldybės tarybos sekretorė pasirinko kitas pareigas

Reda Guerrero. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės tarybos sekretorė Reda Guerrero nutarė pasitraukti iš mero politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojo pareigų. Laimėjusi konkursą, ji dirbs Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste, kuruojančia sportą.
Kas taps Tarybos sekretoriumi, lems mero pasirinkimas, tačiau pagal valdančiosios daugumos susitarimus, šis postas priklauso Darbo partijos deleguotam atstovui.

Dirbo pusantros kadencijos

Savivaldybės administracijos Personalo administravimo skyriaus vedėja Aleksandra Lukošaitienė informavo, kad laisvas etatas Kultūros ir sporto skyriuje atsirado jį savo noru palikus sportą kuravusiam Petrui Norvilui. Jis panoro tarnybinio kaitumo būdu būti perkeltas į Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.
„Teisės aktai numato, kad valstybės tarnautojas jo prašymu gali būti perkeltas į kitas tos pačios ar žemesnės kategorijos karjeros valstybės tarnautojo pareigas toje pačioje ar kitoje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje, taip pat gali būti sukeistos tos pačios kategorijos karjeros valstybės tarnautojų pareigos“, – teisės aktus pakomentavo skyriaus vedėja.
Į laisvas pareigas buvo paskelbtas konkursas, jas užimti panoro keturi pretendentai, tačiau į atranką atėjo tik trys.
Konkursą pavyko laimėti Savivaldybės tarybos sekretorei R. Guerrero.

Pasirinko stabilesnes pareigas

35-erių R. Guerrero yra baigusi Kauno technikos universitetą, elektros inžineriją ir Šiaulių universitete viešąjį valdymą.
Ji kol kas vienintelė iš Tarybos sekretoriaus pareigų pasitraukusi nepasibaigus kadencijai.
„Šios pareigos – politinio pasitikėjimo, tad kaip ir laikinos, nestabilios. Neaišku, kokia susiklostys situacija po kitų savivaldos rinkimų“, – savo sprendimą „Santarvei“ komentavo
valstybės tarnautoja.
Pašnekovė patikino: kitokių priežasčių palikti darbą Taryboje ji tikrai neturėjusi.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Savivaldybės tarybos sekretorė pasirinko kitas pareigas”

 1. pritariu nuomonei parašė:

  Norvilas nesugebėjo net sportui vadovauti, o dabar dar baisiau, bus tikras mokesčių mokėtojų išlaikytinis.

 2. Nuomonė parašė:

  P. Norvilas panoro tarnybinio kaitumo būdu būti perkeltas į Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas – pareiškė Personalo skyriaus vedėja Lukošaitienė. Nu koks čia TARNYBINIS KAITUMAS !!! Ir kaip taip valdininkė DRĮSTA aiškinti tokias nesąmones, bet juk Lietuva – drąsių žmonių šalis.Galima manyti, kad tas tarnybinis kaitumas yra įstatymiškai įteisintas. Bet pasižiūrėjus į savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrių tai matai ,kad vietoje anksčiau 5 dirbusių valdininkų dabar bus 6 valdininkai. Vadinasi P. Norvilui buvo sukurta nauja darbo vieta. Ir tai manau galima konstatuoti ne kaip tarnybinį kaitumą , o MAŽEIKIŲ VALDININKŲ ARMIJOS AUGIMĄ.

 3. O,Oo parašė:

  sekretorei tik 35 metai o kaip senai atrodo

 4. lolas parašė:

  Guerrero, išsikelk tikslus: ažeikių krepšinio komanda – LKL’e ir Mažeikių futbolo komanda – Bent jau pirmoj lygoj. Nepajusi kaip to pasiekusi užsitarnausi pusės Mažeikių vyrų palaikymą. Jei ne – mals kaip ir kitus, tame bendrame – šūdo malūnėlyje.

 5. Yra parašė:

  ten dar ir vairuotojas pas durną mergą išėjo

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Santarvė perspjovė visą žiniasklaidą, sugebėjo nušluostyti nosį respublikinių leidinių žurnalistikos tūzams! Jūs tik pagalvokite, ar gali būti svarbesnė naujiena už tą, kad sekretorė keičia darbą? Tokių naujienų nėra! Sekretorė! Keičia darbą! Santarve, taip ir toliau! gal pagaliau sužinosime, kad ir valytojos iš ten išeina? Juk visuomenė privalo apie tai žinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto