Savivaldybės vadovė su Ministru Pirmininku aptarė Mažeikiams aktualų klausimą

Autorius santarve.lt
Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Balandžio 24 d., Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė Vilniuje susitiko su Ministru Pirmininku Gintautu Palucku. Dar kartą aptartas Sporto ir pramogų centro Mažeikiuose finansavimas.

Ministras Pirmininkas pritarė Savivaldybės merei, kad toks centras Mažeikiams reikalingas. Taip pat patikino, kad šiuo metu Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia Valstybės investicijų programą, į kurią bus įtrauktas Mažeikių sporto ir pramogų centras, numatytas finansavimas.

Savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius informavo, kad artimiausiu metu turėtų būti pradėti statybvietės įrengimo darbai (tvoros aptvėrimas, statybinio miestelio įrengimas ir kt.).

Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content