Seda sukvietė šaškių ir šachmatų mylėtojus

Prie šachmatų ir šaškių lentų palinko per devyniasdešimt turnyro dalyvių. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Tradicinio Sedos turnyro, vykstančio jau daugiau nei du dešimtmečius, pavadinimą šiais metais teko pakoreguoti. Į jį įsitraukė dalyviai iš Marijampolės, Raseinių ir kitų miestų, tad šių metų varžybos pavadintos ne tik Žemaitijos ir Klaipėdos krašto, bet ir Aukštaitijos regionų šaškių-šachmatų turnyrais, skirtais sediškiams Justinui Paulauskui, Gediminui Pačkauskui, Steponui Dermontui atminti.

Praėjusių metų gruodį šis šachmatų turnyras vyko nuotoliniu būdu. Jame pirmą vietą pelnęs Donatas Kišonas iš Radviliškio, kaip ir kiti tų metų varžybų prizininkai, apdovanojimus atsiėmė tik šio turnyro metu – šiemet pirmą kartą po ilgos pertraukos, kurią lėmė pandemija, į Sedą susirinko šaškininkai ir šachmatininkai.

„Šiais metais į turnyrą atvyko daugiau kaip devyniasdešimt dalyvių, atkaklių dvikovų netrūko. Susirinko pajėgūs žaidėjai, todėl dar maloniau, kad šachmatų varžybose tarp vyrų nugalėjo vietos atstovas Laimonas Sabaliauskas, palikęs už savęs telšiškį Rolandą Kinčiną bei Kęstutį Mikalauską iš Radviliškio“, – kalbėjo vienas iš turnyro organizatorių Ričardas Zoza.

Moterų varžybose triumfavo Asta Izelienė iš Plungės, tarp senjorų – Rimvydas Lukošius iš Gargždų, šio miesto ekipa pelnė nugalėtojų taurę komandinėje įskaitoje, tarp seniūnijų triumfavo sediškiai, aplenkę Ariogalos ir Reivyčių komandas.

Šaškininkų turnyre visas prizines vietas iškovojo mažeikiškiai Algirdas Urbonas bei Vytautas ir Petras Rakščiai, moterų varžybose geriausia buvo Petrutė Kedienė iš Telšių, tarp senjorų trečias liko  Ramūnas Būtė iš Sedos, o komandinėse varžybose užtikrintai nugalėjo Mažeikių komanda, aplenkusi Naujosios Akmenės ir Telšių atstovus.
Visas rašinys – „Santarvės“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto