Sedoje – atminimo suolelis mokytojams Liauboms

Aušrinės Krenciūtės nuotr.

Sekmadienį, po šv. Mišių, Sedos Švč. Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčios šventoriuje pašventintas atminimo suolelis, skirtas mokytojams Irenai ir Vytautui Liauboms.

});

Patys garbingiausi sediškiai

I. Liaubienė buvo lietuvių kalbos mokytoja, V. Liauba – vokiečių kalbos mokytojas. Mokiniai, kurie norėjo, pas šiuos du pedagogus galėjo mokytis anglų ir latvių kalbų.

Mokytojų porai skirto atminimo suolelio pastatymo iniciatorė Genoveita Gricienė pasakojo, kad šie du tylūs žmonės Sedoje visada buvo labai gerbiami. Sediškiai per visus tarybinius metus žinojo, kad jiedu – tikintys, savo vaikus auginantys padoriais žmonėmis. Prasidėjus Sąjūdžiui, Liaubos prisijungė prie Sąjūdžio veiklos, o paskui V. Liauba buvo Sedos tarybos pirmininku.

„Tikėjau ir tikiu, kad tai yra žmonės, kuriems Sedoje reikia pirmiesiems pastatyti atminimo suolą. Mano manymu, jie patys garbingiausi Sedos žmonės, ir daug sediškių tam pritarė“, – kalbėjo G....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto