Sedoje stovyklavo jaunieji šauliai

Šaudymo varžybos – įprasta jaunųjų šaulių stovyklos rungtis. Rugilės STIRBAVIČIŪTĖS nuotr.

Jaunieji šauliai penktadienį rinkosi į Sedą – Vytauto Mačernio gimnazijoje dvi dienas vyko Gražinos Mitkuvienės organizuota Žemaitijos 8-osios rinktinės Mažeikių 801 kuopos Kalnėnų, Tirkšlių, Sedos ir Židikų jaunųjų šaulių stovykla.

Tirkšlių ir Kalnėnų būrių vadovas Stasys Pauliukas „Santarvei“ sakė: „Jau antrą stovyklą iš eilės komandas sudarome susitarimo principu – nesvarbu, kokiam būriui atstovauji, gali pasiimti jaunąjį šaulį į savo komandą. Tai pasiteisino ir anksčiau, ir dabar – bet kokiu atveju nugali draugiškumas, o ne rezultatas, kai būrys kovoja prieš būrį.“

Geri orai pirmą stovyklos dieną leido rungtis gimnazijos stadione – jaunieji šauliai čia atliko fizinius pratimus, taktines užduotis, po to susiruošė į nedidelį žygį po miestelį, o gimnazijos patalpose vyko virvės traukimo, tinklinio, kvadrato, smiginio ir šaudymo varžybos.

Jauniesiems šauliams užduotis atlikti padėjo ir sportinėms rungtims teisėjavo buvusi jaunoji šaulė Gabrielė Čiapaitė, šauliai Stasys Dargis, Sofija Norkutė, Andrei Jonik ir S. Pauliukas.

Rungčių nugalėtojai apdovanoti medaliais ir atminimo dovanomis, o būriai – taurėmis.

Rugilės STIRBAVIČIŪTĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto