Sedos darželio ugdytiniai skatinami aktyviai leisti laiką

Kai informacinės technologijos užkariauja pasaulį, prie kompiuterių prikaustydamos ne tik suaugusius, jaunimą, bet ir jaunesnio amžiaus vaikus, mūsų Sedos darželis siekia atkreipti visuomenės, miestelio bendruomenės dėmesį į aktyvaus judėjimo, sporto svarbą ir naudą.
2017 m. gavome Sveikatą stiprinančios mokyklos vardą. Darželyje vyksta įvairios sportinės veiklos, renginiai (važinėjimasis dviratukais, „Futboliuko“ treniruotės, įvairūs sporto renginiai, „Mankštiados“ ir kt.).
Šis rugsėjis visą Sedos darželio bendruomenę nudžiugino nauju startu – projektu „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, bei Mažeikių rajono savivaldybės.
Iš projekto lėšų įsigijome 4 krepšinio stovus su spyruokliuojančiais lankais, 2 krepšinio lentas su spyruokliuojančiais lankais, 2 pastatomus krepšinio lankus mažiesiems, 40 krepšinio kamuolių, 2 lauko stalo teniso stalus, 8 teniso raketes, pasunkintus teniso kamuoliukus, 40 šiaurietiško ėjimo lazdų.
Vaikai visus šiuos mokslo metus turės galimybę lankyti teniso, krepšinio treniruotes, ėjimo šiaurietiškomis lazdomis užsiėmimus, kuriuos ves kvalifikuoti specialistai. Net 30 vaikučių visus metus bus vežami į baseiną, kur mokysis plaukti ir saugiai elgtis prie vandens ir vandenyje. Vaikai aktyviai judės, bus gryname ore, stiprės vaikų noras sportuoti, jie pažins įvairias sporto šakas, ugdys draugiškus tarpusavio santykius, mokysis bendrauti ir bendradarbiauti, patirs daug teigiamų emocijų, didės vaikų motyvacija lankyti darželį.
Labai tikiuosi, kad susitelkę, bendraudami ir bendradarbiaudami su visuomene, Sedos bendruomene užauginsime sveikesnę, fiziškai tvirtesnę, suvokiančią aktyvaus judėjimo ir aktyvaus gyvenimo būdo svarbą kartą.
Rasa MILIEŠKIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*