Sedos „Jurginėlio“ vaikai susipažino su įvairiomis sporto šakomis

Nuotr. iš lopšelis-darželis „Jurginėlis“ archyvo

Nuo 2020 metų Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ vykdė projektą „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis. Ekstremali situacija šalyje dėl COVID-19 pandemijos nesutrukdė sėkmingai užbaigti projekto.

Šiuo projektu siekėme paskatinti Sedos darželio bendruomenės fizinį aktyvumą organizuojant įvairias sportines veiklas, supažindinti vaikus su sporto šakomis, kad vaikai išsirinktų savo mėgstamiausią sporto šaką, kuria galėtų ir ateityje užsiimti, aktyviai leistų laisvalaikį. Projektas pranoko visos bendruomenės lūkesčius, vaikai labai sutvirtėjo fiziškai, užsiėmimų gausa išmokė būti organizuotus, klausytis komandų, planuoti savo laiką.

Nuotr. iš lopšelis-darželis „Jurginėlis“ archyvo

Labai džiaugiamės vaikų pasiekimais, nemaža dalis vaikų, jei tik panorės ir toliau treniruotis, gali tapti profesionaliais sportininkais: gerais plaukikais, krepšininkais, teniso žaidėjais. Tikime, kad vaikams ir Sedos bendruomenės nariams padėjome pažinti ir išbandyti nemažai sporto šakų – tenisą, krepšinį, ėjimą šiaurietiškomis lazdomis, plaukimą. Stebėdami ir kartu su vaikais sportuodami treniruočių metu daug išmokome ir patys.

Norisi palinkėti vaikams išėjus į mokyklą aktyviai lankyti sporto būrelius, aktyviai leisti laisvalaikį, neįsitraukti į kompiuterinių žaidimų priklausomybę.
Esam labai dėkingi treneriams – Aloyzui Rudžiui, Linai Beresnevičienei, Alidui Žukauskui, Arūnui Katkui – už įdomias, išradingas, profesionalias treniruotes, užsiėmimus, mokytojams ir mokytojų padėjėjoms už pagalbą treneriams. Nuoširdus darbas ir atsidavimas davė puikių rezultatų.

Nuotr. iš lopšelis-darželis „Jurginėlis“ archyvo

Šis projektas suartino Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ bendruomenę, sutvirtėjo bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pradinių klasių mokiniais ir mokytojais, Sedos miesto bendruomene. Džiugu, kad bendruomenės namuose įrengtoje salėje su krepšinio stovais, teniso stalais renkasi jaunimas, atvyksta šeimos aktyviai praleisti laisvalaikį, rengiamos teniso varžybos.
Projektas pasibaigė, tačiau visi dar gyvename patirtais įspūdžiais, didžiule motyvacija sportuoti. Norisi palinkėti sau ir visai Sedos miesto bendruomenei dar daug panašių projektų. Juk taip galime praturtinti materialinę bazę ir vaikams atverti galimybę kuo daugiau pažinti, išbandyti, atrasti, pamėgti, tyrinėti, patirti nuostabių emocijų.
Saugios, aktyvios, saulėtos vasaros!
Rasa Milieškienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotr. iš lopšelis-darželis „Jurginėlis“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto