Seime pasižadėjimus davė apygardų rinkimų komisijų pirmininkai

Reda Guerrero ir Inga Gužienė. Nuotr. iš asmeninių archyvų

Antradienį Seime vykusioje iškilmingoje ceremonijoje pasižadėjimus sąžiningai ir garbingai eiti savo pareigas davė artėjančių Seimo rinkimų apygardų rinkimų komisijų pirmininkai.
Tarp jų – ir dviem komisijoms vadovausiančios mažeikiškės. 

Priminsime, kad, likus 100 dienų iki Seimo rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK) patvirtino Seimo rinkimų apylinkių ribas.
Lyginant su praėjusiais rinkimais, šiemet apylinkių skaičius sumažėjo. Patvirtinta, kad Seimo rinkimuose bus 1938 apylinkės Lietuvoje ir 51 – rinkėjams, balsuojantiems užsienyje. Seimo rinkimuose bus balsuojama 71-oje apygardoje.
Naujame apygardų žemėlapyje nebeliko kai kurių pavadinimų arba atsirado naujų.
Pokyčiai palies ir Mažeikių rajono rinkėjus – didžioji dalis kaimiškųjų teritorijų perduodama naujai suformuotai Žemaitijos šiaurinei apygardai, kuriai priklauso ir Akmenės rajono, ir dalis Skuodo rajono rinkėjų.
Mažeikių apygardai priskirti mieste gyvenantys rinkėjai, o iš rajono vietovių joje lieka tik Buknaičiai, Urvikiai, Leckava, Auksūdis, Krakiai, Purvėnai ir Laižuva.
Mažeikių rinkimų apygardai vadovaus partijos „Tvarka ir teisingumas“ pateikta kandidatūra – Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjo pavaduotoja Inga Gužienė.
Naujos Žemaitijos šiaurinės apygardos centru pasirinkti Mažeikiai. Jai vadovaus Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero, kurios kandidatūrą pateikė Lietuvos socialdemokratų partija.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*