Šeimos gynimo maršo organizatoriai aplankė ir Mažeikius

Autorės nuotr.

Gegužės 15 dieną Vilniuje organizuojama protesto akcija-mitingas „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“.
Mitingo organizatoriai, dar praėjusią savaitę pradėję kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius, ketvirtadienio pavakarę užsuko ir į Mažeikius.

Ketvirtadienį, baigiantis darbo dienai, akcijos organizatoriai į Mažeikius atvyko dviem specialiais autobusiukais ir dar trimis lengvaisiais automobiliais, paženklintais „Šeimų sąjūdžio“ bei būsimojo maršo simbolika. Į prekybos centro „Grūstė“ teritorijoje esančią taksi automobilių stovėjimo aikštelę, kur vyko susitikimas, susirinko nemažai mažeikiškių.

Autorės nuotr.

Būsimojo maršo organizatoriai pranešė, kad akcijoje-mitinge, vyksiančiame gegužės viduryje, pilietinė visuomenė politikams pareikš nuomonę dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo, partnerystės įstatymo ir visų įstatymų, kurie propaguoja „Gender“ ideologiją nepriėmimo. Pasak „Šeimų sąjūdžio“ atstovų, bus siekiama sustabdyti Seimo daugumos politiką prieš valstybę ir tradicinę šeimą, kuri, jų nuomone, pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas.
Išklausę akcijos organizatorių kalbų, mažeikiškiai gavo lankstinukų, „Šeimų sąjūdžio“ išleistų laikraščių. Vėliau iš automobilių stovėjimo aikštelės susirinkusieji perėjo į aikštę prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios. Norintieji galėjo pasisakyti, kodėl palaiko „Didįjį šeimos gynimo maršą“.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

67 Atsakymai į “Šeimos gynimo maršo organizatoriai aplankė ir Mažeikius”

 1. ? parašė:

  Kas mate Mazeikiuose gejus?Ju nera kaip ir cecenijoj.

  1. Anonimas parašė:

   Čia susirinkę visi matė ir pasiruošę prieš juos kovoti :). Tokie vaiduoklių, t.y. gėjų, gaudytojai :).

 2. Šiaip to tokia tiesa parašė:

  Sakot jog konservatorių tikslas sunaikinti seimą? Na nemanau, nei viena partija seimo naikint nenori, nes kaip bebūtų, tai nebloga šerykla. Gi ir jūs pagalvojat, jog gera būti seimo nariu, bet bijau jog pagal minčių dėstymą, tai ir liks svajonė…

  1. ! parašė:

   Konservatoriai ir liberalai naikina Šeima ir Tauta !

   1. Anonimas parašė:

    Ir kaip gi jie tai daro? Ateina į namus ir liepia skirtis? :-)))

 3. Tiesa tokia parašė:

  Sitie neduos ramiai gyventi tradicinems vertybems ir tradiciniai seimai.Ju tikslas sunaikinti seima ir tauta.Nebukite naivus kol valdzioje konservatoriai ir liberalai jie puls krikscioniskas vertybes ir seima.

 4. ! parašė:

  Marsas yra gerai valdzia priklauso Tautai o ne ES globalistams ir gejams.Zemaiti Lietuvi pakelk galva!

 5. Auksinis kardas parašė:

  Į tą maršą, dar Gražulį pasikvieskite, bus tikras uzsislepusiu biseksualu paradas. Ai, gi Gražulis nuogas su nuogu jaunikaičiu, ryte, turbūt globalinio atšilimo klausimus gvildeno….. Jo, toks jausmas, jog tie labiausiai žviegiantys, turbūt tai daro norėdami nuslėpti savo tikruosius veidus…

  1. Cha parašė:

   Grazulis yra geriau simta kartu nei Armonaite naikinanti Lietuvos versla ir bandanti prastumti i mokyklas genderini mokima .

   1. > Cha parašė:

    Jūsų žiniai Armonaitė yra Ekonomikos ir inovacijų ministrė, o ne švietimo, tad nieko prastumti į mokyklas ji negali. O sprendžiant iš beraštiško teksto vargu ar jus galite kokį nors verslą vystyti :-)

    1. Cha parašė:

     Grenderinis mokimas yra Stambulo konvecija kuria stumia Armonaite.

     1. > cha parašė:

      Stambulo konvencijoje apie tai nėra nei žodžio. Prieš rašinėjant nesąmones, gal reiktų tą konvenciją perskaityti. Nors vargu ar jums pagal protines galimybes tai įkandama :) Sugebat kaip papūga tik pakartoti organizatorių skleidžiamus kliedesius.

 6. Onė parašė:

  Tikrai,mes,kurie NORMALŪS nerengiam jokių eitynių apsirengę kaip vaivorykštės,nesiglebėsčiuojam ir nesibučiuojam eidami pagrindine Vilniaus gatve, o gėjams ir lesbėms reikia viešumos,reikia afišuotis ir demonstruot savo NENORMALUMĄ, taigi,kam ne kam,o jiems reikėtų liautis žemint ir stumt ant tų,kurie vertina ir brangina tradicinę šeimą,bei kovoja už tai,kad lezbės su gėjais liautųsi vaidinti pasaulio išrinktuosius ir reikalauti sau dar kažkokių išskirtinių teisių. Baisu! Gyvenkit sau ramiai ir nelįskit nei į akis,nei į eterį- nesiutinkit liaudies…

 7. vietinis parašė:

  Kad susirinko tai šaunuoliai,bet kad bendroje nuotraukoje visi be kvėpavimo takus dengiančių priemonių tai jau pažeidimas.Net rajono tarybos narys foto kairėje įgnoravo vyriausybės nurodymus laikytis atstumų.Policija galėtų pasidomėti nusižengėliais ir išrašyti po “premiją”Tvarkos laikytis visgi reikia.

 8. to hmm parašė:

  Pagal jus išeitų, kad Mažeikiuose gyvena lbeveik vien homoseksualai, nes dauguma normaliai mąstančių žmonių nepritaria šitam neadekvačių “gynėjų” neaišku nuo ko maršui? Sakot eisenų “mes normalūs” nerengiate? O tai kas yra tas jūsų maršas?

  1. ! parašė:

   Marsas yra kova pries tamsos jegas !

   1. !!! parašė:

    Jūsų maršas kaip tik yra tamsių (netgi sakyčiau fašizmu atsiduodančių) jėgų bandymas įvesti savo tvarką. O to maršo organizatorių vienintelis tikslas pasinaudojant tamsuoliais patekti į valdžią.

    1. Tamsa parašė:

     Valdzioje tamsos jegos dabar tamsesniu nera buve .Naisiu vasara baigesi atejo juoda konservatoriu liberalu naktis.

     1. Tamsai parašė:

      Karbauskio baudžiauninkų tamsuoliškumu tikrai niekas neaplenks – tai neįmanoma. Tamsumo ir fanatizmo čempionai be konkurencijos.

  2. Hmm parašė:

   O Tamstai kazkas suteike teise kazkokios daugumos vardu kalbet? As savo nuomone isreiskiu, ir be to kur as sakiau kad dauguma Mazeikiuose p….. ? Dauguma normaliu ir juos maziausiai domina kazkieno tai seksualiniai pakrypimai, tik jus zviegiat kad kiti zmones neturi teises pasakyt kad tai nenormalu

  3. Simas parašė:

   A tau blyn su galva viskas gerai?

 9. k parašė:

  Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą,pagal savo paveikslą sukūrė jį vyrą ir moterį; sukūrė juos.
  Dievas juos palaimino, tardamas: „Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir valdykite ją! Viešpataukite ir jūros žuvims, ir padangių paukščiams, ir visiems žemėje judantiems gyvūnams.
  Manau 72 lytys tai velnio darbo rezultatai.

  1. Anonimas parašė:

   Ne jie tik žuvys , nes kai kurios žuvys gali keisti lytį gyvenimo eigoje priklausomai nuo įvairių veiksnių. https://lt.wikipedia.org/wiki/Lytis

 10. Hmm parašė:

  Ar pastebejot kas labiausiai nepakantus kitokiai nuomonei ? Taigi pi……ai ! Is komentu matosi , jeigu ne p…… as tai neispruses ir taip toliau o jie tai is Lietuvos aukso fondo ir jie mat turi tik teise reklamuotis kad jie pakrype o normalios pakraipo sakyt kad tai mums nepriimtina teises neturim , mes gi eisenu su sukiais MES NORMALUS nerengiam nes mums to nereikia , o jus priedurniai pastoviai rekiat kaip tikrai nevisprociai

 11. taigi parašė:

  Pone intelektuale ar ne per daug jus palietė intelektas, kad leidžate sau kitaip mąstančius brudu laikyt. Latentiškai džiaugiuos, kad taip susiklostė ir nebegyvenat Mažeikiuose

 12. Hmm parašė:

  Kaip ziuriu mazumos jau nusprende kad jeigu subine neisdraskyta ir nevaikstai suknele paspuoses tai tu neispruses ir taip toliau , ponuliai jusu mazuma taip kad subines suraukit ir patylekit , zmogaus teises ir kita visa ne tik p…….ms bet ir likusiems zmonems o jusu tas priedurnis is seimo pries kuri pasirase 350 tukst zmoniu parode kaip jis gerbia kitu zmoniu nuomone nes po siai dienai sedi kresle ir net negalvoja kad laikas cemodana krautis arba kai Basanaviciui barzda ar Zemaitei skarele vaivorykstinem spalvom ispaiso ( o tai lietuviski simboliai) tai kodel mes debilu negalim vadint debilais

  1. >Hmm parašė:

   O, dar vienas banderlogas apsireiškė. Kaip kažkada išlipo iš medžio, taip toliau smegenys ir nebesivystė :-)))

 13. Yes parašė:

  Niekas neleis vaivorykštinių vėliavų gerbėjams skleisti nesveiką nuomonę jaunimui,tegul sau gyvena ramiai nesiafišuodami,užtenka jau covido ir kitų nelaimių,jie mums neįdomūs

  1. to yes parašė:

   Man labiau patiktų, kad mažiau afišuotųsi tokie buduliai kaip jūs. Įdomu, kodėl taip yra, kad kuo žmogus kvailesnis, tuo labiau bando nurodinėti kitiems kaip jie turi gyventi.

 14. Užpakaliu mylėtojai parašė:

  Aborto liekanos ir komunistu utelės kai sukilo net vemt ant ju

  1. ??? parašė:

   Jūs čia apie tuos nuotraukose? :-)

 15. Onė parašė:

  Gėda net skaityt tokius komentarus,kuriuose nepalaikoma tradicinė šeima,o jos organizatoriai visaip menkinami ir įžeidinėjami! Baisu kokie įstatymai bandomi prastumti seime,o Lietuvos žmonės turi tylėti?? Kur mūsų patriotizmas, meilė Tėvynei ir tradicinei šeimai!? Ne už tokių įstatymų,kurie naikintų Lietuvą,jos konstituciją ir tradicinę šeimą, stovėjom prieš tankus prie TV bokšto!! Pirmyn Šeimų gynimo maršui…!! Šaunuoliai!!

  1. Anonimas parašė:

   Esame būtent ta tradicinė šeima jūsų suvokimu ir tikrai nenorime, kad mus “gintų” tokie veikėjai kaip šio maršo organizatoriai. Su tokiais kaip Orlauskas, Gražulis ar kiti į juos panašūs aš tikrai savo vaikų nepalikčiau.

   1. Vile parašė:

    Ne visi ten tokie , kaip Orlauskas ar Gražulis. Jei Jums tinka steikit genderistini darželį ir auklėkit kaip norit savo vaikus. Daugumai tinka tradicinė mokykla ir darželis, tad tegu mažuma jiems nenurodinėja. Taip abi pusės ras sutarimą. Be to , jei gali vykti vaivorykštiniai paradai, tai kodėl čia šaipotės iš maršo. Prisimenu, kai jau senokai vykusiame vaivorykš. tiniame parade kažkoks užsienietis gerb. A.A Svarinskui parodė pliką užpakalį . Man atrodo, kad tai pranoksta ir Gražulį ir Orlauską. Ar tokiam paliktumėt savo vaikus?

    1. Anonimas parašė:

     O ką Svarinskas ten veikė? :)))

   2. gariūnai su "mersais" parašė:

    Tikrai taip.Dėl pilno vaizdo trūksta tik Šustausko:DDDDD

  2. Apolinaras parašė:

   O kokie įstatymai stumiami ?

 16. Algimantui Nagiui parašė:

  Jokių vėliavų kelti nereikia. Reikia tik nediskriminuoti žmonių vien už tai, kad jie gimė kitokie. Jie šito nesirinko! Bet visokiomis sąmokslo teorijomis tikintys pasaulį mato per savo neišprusimo prizmę.

  1. Tolerantiška parašė:

   Tikrai prieš bet kokią diskriminaciją. Tik klausimas, kas ką jau pradeda auklėt ir diskriminuot. Juk ne veltui iš globalistinių tribūnų jau kuris laikas sklinda raginimai naikinti mūsų kalboje tokius žodžius, kaip „mama”, „tėtis”, „brolis”, „sesuo”

   1. Tolerantiškai parašė:

    Patys sugalvojat baubus ir po to bandot su jais kovoti. Labai primena Stalino metodus.

 17. Algimantas Nagys parašė:

  Nors anksčiau tyliai gyvenantiems gėjams buvau gan tolerantiškas,tai dabar paskaitęs jų išsišokančius komentarus bei pastudijavęs laisvės partijos,,profesionalų”sapaliones apie jų savanaudiškus ES finansuojamus planus,pakeičiau nuomonę..Raškevičiaus noras pasišildyti Europos pinigėliais supriešino liaudį,nuteikė nepagarbiai galvoti apie ir taip nelaimingus likimo nuskriaustus arba nesuprantančius ko norinčius iš gyvenimo tautiečius.Jeigu tokių priviso Briuselio parlamente,tai dar nereiškia,kad ir mes kartu su neaiškiiai iš kur atsiradusia partija turime kelti mums svetimas vaivorykštines vėliavas

 18. Einaras parašė:

  Mažeikiškių protas ir emocijos yra antižmogiškų, brutualių jėgų taikinys. Žmonės gąsdinami vakcinomis, štai dabar ir “stambulo” sindromu. Veikiama labai organizuotai, tikslingai. Kartais net pagalvoju apie tai, jog yra rimta sąsaja su … buvusia Muravjovo gyvenviete… Tikrai tai ne Oginskių kultūra, dvasia, genas.

 19. Putokšlis parašė:

  Jei jums nepatinka seksualinės mažumos, tai nereiškia, kad seksualinėms mažumoms nepatinka “tradicinės šeimos”. Seksualinėms mažumoms ir šiaip protaujantiems individams nepatinka durneliai. Norit sužinoti, kas tie durneliai? O, taigi, pažiūrėkite į šio straipsnio nuotraukų galeriją :)

  1. Tai parašė:

   Save gerbiantis žmogus niekada kitaip mąstančių nevadins durneliais. Gal būt seksualinėm mažumom ir patinka tradicinės šeimos. Tik, bėda , kad tie durneliai nemąsto, taip kaip reikia ir būriuojasi su vėliavom, protestuoja kažko tai

  2. na parašė:

   pritariu pritariu. Nematau jaunų, protingų šeimų, o vien neišsilavinusių avinų bandą.

   1. Rimis parašė:

    tikrai taip

 20. Komentatorius parašė:

  Oho kiek pagyvenusio amžiaus ligonių Mažeikiuose. Labai smagu žinoti, kad jie to neslėpia ir visiems rodo savo protinį neįgalumą.

 21. Nustebęs parašė:

  Perskaičius komentarus krinta į akis tai, kad Mažeikiuose yra nemažas būrelis seksualinių mažumų, kuriems nepatinka tradicinės šeimos.

  1. Rimis parašė:

   Nustebęs interpretuoja – kur daugiau ar mažiau … pasuk galvą, paskaityk, pasikalbėk su išsilavinusiais žmonėmis, suvok nors kiek ir suprasi, kad tavimi manipuliuoja. Kiekvieno žmogaus teisė – į gyvybę ir laisvę.

 22. Intelektualas parašė:

  Taip susiklostė, kad Mažeikiuose jau nebegyvenu. Bet jaučiu svetimą gėdą ir už čia susirinkusius veikėjus, intelekto nepaliestais veidais veikėjus, ir už „Santarvę“ bei kitas vietos žiniasklaidos priemones, kurios latentiškai ir net garsiai palaiko šį brudą.

  1. taigi parašė:

   Pone intelektuale ar ne per daug jus palietė intelektas, kad leidžate sau kitaip mąstančius brudu laikyt. Latentiškai džiaugiuos, kad taip susiklostė ir nebegyvenat Mažeikiuose

  2. intelektualui parašė:

   Vaje, net per kraštus liejasi tamstos intelektas! Ir kyšo ilgos bukalauro ausys! Tų žmonių veidai daug šviesesni ir garbingesni, nei tavo, nes jie n e v e i d m a i n i a u j a!!! Tik už TRADICINĘ šeimą!

   1. to intelektualui parašė:

    Tai jau tikrai, kad neveidmainiauja – demonstruoja “šviesuoliai” savo bukumą pagal pilną programą :-)))

  3. AS parašė:

   Tiesiai į dešimtuką. Saugoti savo šeimas reikia būtent nuo tokių “gynėjų” , ypač nes pasiklausius orlausko iki šlykštumo vulgarių anekdotų. O vietos žiniasklaida, palaikydama šitą brudą eilinį kartą tėškėsi veidu į šaligatvį.

   1. Anonimas parašė:

    Labai teisingai pastebėta.

 23. Nelaisvės partija parašė:

  Isiplaut galavas reik visokiem juoniam

  1. Anonimas parašė:

   Galvą išsiplauti reiktų tokiems kaip jūs. Nors vargu ar tai padėtų – kas gimė defektinis, tas tokiu ir mirs.

 24. Jonis parašė:

  Grūstės vadovui reikėtų baudą išrašyti, kad nežiūri tvarkos. Kodėl leidžiami tokie sambūriai? Policijos nė znuoka…

  1. Pone jone parašė:

   Tai jūs prieš demokratiją ir laisvą žodį? Ar jau kitaip mąstančius policija reikia užsiundyt. Nuo kada pas mus tik vaivorykštiniai paradai jau leidžiami ?

 25. Ona parašė:

  Vina karta tauta pabudo kokia gera žinia

  1. Onai parašė:

   Manote, kad šitą dumblą galima laikyti tauta? Tai tik nuosėdos nieko bendro neturinčios su visa tauta.

   1. Na parašė:

    Prie ko čia dumblas ir tie žmonės. Nejau tik tokiais žodžiais sugebat argumentuot?

 26. ??? parašė:

  Ar tai nebererikia nei kaukių, nei atstumų laikytis. Kur žiūri pareigūnai? Šios nuotraukos jiems galėtų būti pagalbininkai. Nieko keisto, kad rajone šitaip plinkta ta corona…

  1. Atsakymas parašė:

   Tai gal reiktų padėti policijai nustatyti asmenis kas čia tokie be kaukių. Tik skundus sugeba rašyti, o nei vieno poto neivardija.

  2. Irmis parašė:

   Joo durnumui ribų nėra. Taip jie saugo save ir vaikus! Gėda tokiems!

  3. Anonimas parašė:

   Šitie įsivaizduoja, kad juos jų durnumas apsaugo nuo coronos :-))) Nors policija baudomis tikrai galėtų valstybės biudžetą papildyti. Faktai akivaizdūs.

   1. Atsakymas anonimiui parašė:

    Tai policijai pateikit asmenis kas čia tokie stovi 😃

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*