Sėkmė nusišypsojo antrąją dieną

Antrąją čempionato dieną Arūno Čiplio pasirodymą vainikavo antrosios vietos taurė. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Trakuose dvi dienas vyko Lietuvos atviras smiginio čempionatas, kur susirinko daugiau kaip šimtas žaidėjų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Anglijos, Suomijos, Švedijos ir Lenkijos. Su pajėgiais varžovais savo jėgas išbandė ir keturi mažeikiškiai.
Pirmąją dieną vykusiose pasaulio reitingo varžybose „Lithuania open 2014“ triumfavo latvis Madars Razma bei suomė Lumi Silvan. Geriausiai iš mažeikiškių pasirodęs Arūnas Čiplys liko devintoje vietoje, tuo tarpu Darius Repšys ir Jurijus Stekolnikovas tarp 32 geriausių sportininkų nepateko.
Nepasisekė ir Irenai Čiplienei, kuri tarp moterų liko septynioliktoje vietoje.
Antrąją dieną vyko turnyras „Trasalio taurė 2014“, kuriame dalyvavo visi tie patys žaidėjai, rungtyniavę išvakarėse, tačiau tai jau buvo Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybos. Arūnas pusfinalyje sugebėjo nugalėti vakarykštį čempioną M. Razmą, tačiau finalinę kovą rezultatu 4:6 pralaimėjo Anglijos žaidėjui M. Dikinsonui ir liko antras. D. Repšys ir I. Čiplienė iškovojo septynioliktąsias vietas, o J. Stekolnikovas liko 33-ias.
„Pirmąją dieną pakeliui į stipriausiųjų aštuntuką pralaimėjau ne kartą jau nugalėtam Latvijos sportininkui, kuris sužaidė labai gerą mačą. Pasirodymas antrąją dieną nudžiugino, deja… Finale, po dviejų dienų varžybų, kai per dieną reikėjo sužaisti po dešimt susitikimų, nebebuvo nei energijos, nei jėgų, bet ką padarysi – sportas yra sportas, turi ir pralaimėti“, – svarstė A. Čiplys.
Iki vasaros pertraukos smiginio mėgėjams liko paskutinės varžybos „Žemaičių taurė 2014“, kurios birželio septintąją vyks Šiauliuose. Jas, kartu su šiauliečiais, organizuoja Mažeikių DARTS klubas.