Seniūnas ir direktorė paauklėti pastabomis

Galimus mokyklos direktorės Birutės Liutkuvienės ir Šarūno Armono drausmės pažeidimus aiškinosi komisijos. Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę drausminės nuobaudos – pastabos skirtos Sodų pagrindinės mokyklos direktorei Birutei Liutkuvienei ir Mažeikių miesto seniūnui Šarūnui Armonui.
Seniūnui koją pakišo grubus elgesys su gyventojais, direktorė susipainiojo, nuomodama mokyklos turtą.

Priminsime, kad Sodų pagrindinė mokykla Savivaldybės „dėmesio“ sulaukė iš šios mokyklos kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininko Vlado Šulco gavusi raštišką signalą apie galimus pažeidimus.
Pedagogas informavo, kad mokyklos sporto salėje treniruojasi asociacijos „Mažeikių teniso klubas“ nariai ir prašė išsiaiškinti, kiek pinigų yra surinkta iš šitų paslaugų, ar yra sudarytos sutartys ir ar tinkamai atsiskaitoma už patalpų nuomą.
Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus pavedimu, į šituos klausimus bandė atsakyti Savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius, atlikdamas mokykloje tyrimą.
Mažeikių miesto seniūno Šarūno Armono elgesys nepatiko sodininkų bendrijos „Obuoliukas“ valdybos nariams. Bendrijos pirmininkė Irena Raštikienė dėl konflikto kreipėsi į Savivaldybės administraciją. Buvo sudaryta komisija įtariamam seniūno tarnybiniam nusižengimui ištirti.
Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

19 Atsakymų į “Seniūnas ir direktorė paauklėti pastabomis”

 1. liutkuviene parašė:

  Pasityciojimas , papeikimas , juokinga.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Pastabomis………..:) ar ne juokinga?

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Pastabomis………:) uz gerus darbus rasomi pagyrimai….. ….. eilini karta susitvarkoma.

 4. sodininkas parašė:

  Bendrijos pirmininkė Irena Raštikienė, pati kasa duobe sau, nežino ant ko rašyti skundus nes kelio nebuvo ten ir nėra i tyliają gatvę o ji su keliom sodu poniutėm istumė seniunaą i kampą, kaip seniūnas padarė pesciųjų taką gėda ir ziurėti o kelio neužtverė, leido sodininkam vartus pasidaryti nėra teisybės geda tiek sodininkam tiek seniunui

 5. Yra direktoriu kur labai svivaliauja ir be sios minetos direktores parašė:

  tik lai patikrina ir ne tik mokyklu direktores, oho ko tik nepamatytu ir nesuzinotu, kokia savivale vyksta ir kaip darbuotojus engia, zemina, varineja ne pagal specialybe dirbti…ir t.t. Ir panasiai…

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Neteiskim kitų, o žiūrėkim į save.

 7. 123 parašė:

  kazi kiek kainuoja siandien „pastabos“

 8. jonas parašė:

  tikrai faktas kad mandagumo truksta ponui Armonui bet nei kiek nenusileidzia ir ponas Reivyciu seniunas reikalu geriau su tokiais ponais neturet…….

 9. adui parašė:

  tokius reikia pasigauti kokioje nuošalioje vietoje ir gerai atpydinti.žmoniu kalbos tokios kiaulės nesupranta.

 10. nuo parašė:

  vaikystes atsimenu ta Armona,jis visada buvo kazkur prie valdymo.

 11. dieta parašė:

  Nebijo išverstaskūriai tolerastiškojo briuselio,daro ką nori.Kai anksčiau tarnavo maskvai,už tokius darbus būtų atsidūrę taigoje su kirviu rankose.

 12. adas parašė:

  Laba diena ponai. Man asmeniškai prieš keletas metų teko turėti reikalų su ponu Armonu.Tai tikrai šis žmogus neturėtų dirbti šiose pareigosi…. jam trūksta kultūros,bendravimo su žmonėmis ir kt., pasijauti kaip koks šiukšlė, nejaugi nebėra Mažeikiuose tinkamų žmonių užimti šias pareigas.Ponas mere pagalvokite. AČIŪ.

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Seniūną reikia ne tik bendravimo kultūros auklėti.Kodėl neprižiūrimas sodų parkelis,nei gėlelės, žolė nepjaunama.Miestas šiukšlinas. Kas turi išvežti šakas, pernykštes šiukšles ir kt. Ponas, kada lankėtės mieste,?

 14. vale parašė:

  OKAIP ISRIS SOCIALDEMOKRATAI eglutes DIREKTORE PRISIDIRBUSIA MANOMAI LABAI

 15. Buvusi mokinė parašė:

  Tik pastabomis? Kitose šalyse už tokį pinigų plovimą MOKYMO ĮSTAIGOJE iki gyvos galvos gautų, plius dar mokiniai prisiteistų kelis milijonus eurų už tai, kad direktorė neužtikrino normalių ugdymo sąlygų.

 16. Nuomone del seniuno parašė:

  Labai būtu gerai seniūną ir paauklėti kultūros ir etiško elgesio. Nes seniūnas ledžia savo chamišku elgesiu ir nemandagiu tonu daugiau nei pridera!

  Kur būtu galima kreiptis dėl p. ARMONO netinkamo elgesio darbe ir parašyti skundą?

 17. as parašė:

  nu gal nepraslys, juk kiti tuoj dalykai islys laukan

 18. T parašė:

  Ar tik uz sales nuoma auklejat.reiktu ir auklėti dar uz kai ka manau supeanta daug kas apie ka mes sakom…….

 19. streikas parašė:

  Jus rimtai direktore taip lengvai ir praslys? Nu logiska pamokejo biski ir viskas..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto