Seniūnas kviečia pasivaišinti maltiečių sriuba

15min.lt nuotrauka

Maltos ordino pagalbos tarnybos akcija „Maltiečių sriuba 2014“ atvyksta į Viekšnius. Gruodžio 12 d. 16 val. seniūnijos aikštėje visi miestelio gyventojai ir svečiai kviečiami pasivaišinti simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems ir vienišiems žmonėms. Jau devintą kartą rengiamos akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų ir sunkiai sergančių senolių padėtį bei suteikti jiems taip reikalingą pagalbą.
„Viekšniuose nemaža dalis gyventojų yra pensinio amžiaus, todėl puikiai suprantame maltiečių teikiamos pagalbos seniems žmonėms svarbą. Tokia pagalba žmonėms yra labai reikalinga, todėl, artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiu miesto gyventojus nelikti abejingiems ir pasidalinti gerumu bei dėmesiu su vienišais žmonėmis“, – teigia Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius.
Gruodžio 12 d. Viekšniuose bus įžiebta Kalėdų eglutė, vyks koncertas. Nuo 16 val. prie šventės prisidės ir jaunųjų maltiečių grupė, kviesdama pasivaišinti sriuba ir paaukoti vargstantiems bei vienišiems seneliams. Kiekvienas geros valios žmogus jau dabar gali prisidėti prie akcijos „Maltiečių sriuba 2014“, skambindamas arba siųsdamas žinutę trumpaisiais numeriais: 1416 (auka – 2 Lt), 1417 (auka – 5 Lt), 1418 (auka – 10 Lt). Daugiau informacijos www.maltieciai.lt
Už žmonių suaukotus pinigus MOPT savanoriai kiekvieną dieną aplanko ir atveža karšto maisto pamirštiems, dažnai neturintiems ko pavalgyti ir savimi negalintiems pasirūpinti seneliams. Maltiečiai visoje Lietuvoje globoja 2000 senelių, beveik 450 jų kasdien vežamas karštas maistas.
Maltos ordinas (MO) – seniausia humanitarinės pagalbos organizacija pasaulyje, įkurta daugiau kaip prieš 900 m. Jeruzalėje. Šiuo metu MO vykdo pagalbos projektus 120-yje pasaulio šalių. Daugiau kaip 80 tūkst. MO savanorių visame pasaulyje teikia pagalbą 5 mln. skurstančių bei ligonių, taip pat – nukentėjusiems nuo karo, gamtos katastrofų ar stichinių nelaimių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*