Senjorų parkas – fantazija ar realybė?

Kalbos, kad šioje vietoje gali būti įrengtas „Senjorų parkas“ , kol kas ir liko kalbomis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Prieš keletą metų mieste sklandė kalbos apie mieste ketinamą įrengti Senjorų parką, net buvusi numatyta konkreti vieta. Pradėjus galų ieškoti Savivaldybėje, paaiškėjo, kad kalbos taip ir liko kalbomis – niekas net neplanuoja tokio parko. Atvirkščiai, valdžios žmonės siūlo senjorams rinktis jau esamus miesto parkus. Tačiau kam atiteks sklypas, neva skirtas Senjorų parkui, atsakymo išgirsti nepavyko.


Senjorai nori vietos poilsiui

Apie galimą Senjorų parko įrengimą buvo prisiminta tuomet, kai garbaus amžiaus mažeikiškiai prabilo apie tai, kad norėtų turėti „savo kampą“, kur niekieno netrukdomi galėtų leisti laisvalaikį.
„Bočių“ bendrijos Mažeikių skyriaus pirmininkė Levutė Pleinienė „Santarvei“ sakė kreipusis į miesto seniūniją dėl finansinės paramos ir kartu užsiminusi dėl „Bočiams“ aktualios problemos – susirinkimų, susiėjimo vietos nebuvimo.
„Mūsų bendrija vienija per du šimtus garbaus amžiaus gyventojų, todėl susiduriame su problema dėl susiėjimų laisvalaikiu. Jei mums būtų skirtos kokios nors patalpos ar vieta lauke, pavyzdžiui, kokiam nors parke, tai galėtume patys tą vietą prižiūrėti, apsodinti gėlėmis ar kitais augalais“, – dėstė L. Pleinienė.
Moteris apgailestavo, kad iš seniūnijos specialistų išgirdo, jog tokios vietos ar patalpų skirti seniūnija negali. Jiems buvo pasiūlyta rinktis Sodų gatvės skvere.
„Pasiūlyta vieta gal ir nebloga, bet ten renkasi nemažai agresyvaus jaunimo, todėl baisu, kad galim turėti nemalonumų – gauti „į kailį“. Todėl būtų visai gerai, jei būtų įgyvendinta vadinamojo Senjorų parko idėja“, – sakė pašnekovė.
Miesto seniūnas Šarūnas Armonas patvirtino, kad buvo gautas prašymas dėl finansinės paramos, bet dėl susiėjimo vietos ar patalpų jis tvirtina nieko negirdėjęs.
„Šiuo klausimu mes niekuo negalim padėti, nes laisvų patalpų neturim. Be to, jas skirsto Savivaldybės taryba, o ne seniūnija“, – sakė Š. Armonas.
Ar bus atsižvelgta į senjorų prašymus, skaitykite „Santarvės“ ketvirtadienio numeryje. 

8 Atsakymai į “Senjorų parkas – fantazija ar realybė?”

 1. belekokia parašė:

  o gal geriau tegu ikuria specialu parka sunims vedzioji…mazeikiai.ir taip visko pergrusti,o sunims.vietos nera…

 2. joo parašė:

  Senjorai gerai jauciasi Sodu parkelyje ir senamiescio parke… Be to dvi baznyteles yra. Sekmadienio vakarais gerai patrypia sokiuose.Nejaugi dar maza? Reiketu daugiau skirti demesio jaunimui,kuriam tikrai nera kur leisti laisvalaikius. Vietoj kolumbariumo, butu geriau Jaunimo centra pastatyti.Mes juk gyvename mieste,kuriame Naftos imone uzdirba milijardus …

 3. rasa parašė:

  o kodel turi but jiems atskiras parkas? negi neissitenka kartu su kitais pilieciais ? as tai noreciau parko savo suniukui? :)

 4. Baron von Bock parašė:

  Reikėtų geriau Socialdimokratų(bolševikų) parku pavadinti – amžinai valdžioje parku, bemelžiančių Europos Sąjungos piliečius, tiksliau, Vokietijos mokesčių mokėtojus.

 5. Kurmis parašė:

  Kokie čia senjorai, vadinkime tiesiai- pensininkai. O pasipliotkit galima ant bet kokio suoliuko, tai nėra ko čia laidyt biudžeto pinigų

 6. Lina parašė:

  Man tai juokingai atrodo, senjorai nori ir pan. atvaziuokite jus i panevezy, tada ttikrai suprasi kad mazeikiuose ir taip be galo viskas grazu tvarkinga, vaikams supynes irengtos ant kiekvieno kampo, forntanai, apzeldintas miestas, keliai ne duobeti, parkai sutvarkyti, ko gi daugiau noreti, mazeikiai tikras pavyzdys kitiems miestams,nevarykite dievo i medi gyvenate ir taip labai graziamem sutvarkytame mieste tegul senjorai renkasi prie savo laiptiniu ant suoliuku, ka mazai jiems ten vietos ? tegul apsisodina gelemis ir sediniuoja sau laimingi dienos metu sodu gatves skvere tikrai jiems ten nieko nepadarys gali nesibaiminti, o naktimis ner ten ko smirineti

 7. Vajetau! parašė:

  Ar senjorus skandinti norit? Nuotraukoje tik prūdą matau

 8. puiki ideja parašė:

  senjorams skirtas parkas. Jei jų mintys puoselėti jį – ne tik pažadai, į senatvę ir aš nueisiu.Ir savo begoniją pasodinsiu. Vieta puiki – prūdelis yra, viskas šalia miesto. Kodėl ne? Dar vieną šabakštyną paversti žmonių lankoma vieta. Ponai funkcionieriai, čia jums tiesus, aiškus pasiūlymas. Belieka tik atiduoti duoklę senjorams. Kiek ten ir jums iki to amžiaus belikę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto