Sergančiųjų COVID-19 liga mažėja ir mūsų rajone

Nuotr. iš SAM archyvo

Kasdien skelbiama COVID-19 infekcijos plitimo statistika byloja, kad situacija šalyje gerėja. Tokia tendencija pastebima ir mūsų rajone: mažėja susirgimų, atliekamų tyrimų ir naujų ligos atvejų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento duomenimis, šiuo metu yra gydoma 712 COVID-19 liga sergančių rajono gyventojų. Praėjusią savaitę susirgo 85 žmonės (savaitę anksčiau –117), pasveiko 133. Per dieną išaiškintų naujų atvejų skaičius nebuvo didesnis nei 20.
Nuo pandemijos pradžios jau yra pasveikę 2044 COVID-19 liga sirgę rajono gyventojai, dėl šios infekcijos mirė 74 žmonės.
Epidemiologai pastebi, kad, keičiantis situacijai, mažėja ir žmonių, norinčių išsitirti dėl koronaviruso. Dėl šios priežasties Mažeikių mobilusis patikros punktas sutrumpino darbo laiką – vietoj trijų pamainų liko dvi.
Mažeikių ligoninė skelbia, kad į Karščiavimo kliniką paėjusią savaitę kreipėsi 63 gyventojai, į Mobilųjį patikros punktą – 209.
NVSC Telšių departamento duomenimis, Mažeikių rajone tyrimų, patvirtinančių koronavirusą, dalis per paskutines 7 paras – 7,9 proc.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto