Šešiamečiams futbolininkams – pirmieji išbandymai

Vien rungtyniavimas nacionaliniame stadione šešiamečiams futbolininkams paliko didžiulį įspūdį. Nuotrauka iš komandos archyvo

Aktyvi praėjusios savaitės pabaiga buvo mažeikiškio futbolo trenerio Antano Bulošo auklėtiniams – jo treniruojamos jauniausių mažeikiškių ekipos dalyvavo net trijuose turnyruose.

Šešiamečiams – pirmasis išbandymas

Į savo pirmąjį turnyrą vyko futbolo klubo „Atmosfera“ jauniausieji auklėtiniai – tik prieš tris mėnesius į treniruotes susirinkę šešiamečiai. Komanda, kurią pradėjo treniruoti A. Bulošas, vyko į Kauną, kur nacionaliniame stadione vyko dešimties komandų turnyras.
Pasak trenerio, jauniausi žaidėjai rungtyniavo po penkiolika minučių trunkantį kėlinuką penki prieš penkis, žaidėjus buvo galima keisti visų rungtynių metu, tad atvykę penkiolika jaunųjų mažeikiškių  turėjo galimybę pažaisti iki soties.
Tokio amžiaus grupėje rezultatai vaikams nebuvo rodomi, visi žaidėjai apdovanoti medaliais, tačiau patys organizatoriai vedė statistiką, kuri buvo pateikta treneriams. Paaiškėjo, kad mažeikiškiai iškovojo keturias pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir turnyre užėmė antrąją vietą.
„Nuo Naujųjų metų vaikščiojau po darželius, agitavau domėtis futbolu, o prieš tris mėnesius jau pradėjome ir treniruotes. Šiuo metu treniruotes, kurios vyksta tris kartus per savaitę, lanko aštuoniolika vaikų. Norisi jų kuo daugiau, juk kuo didesnė konkurencija, tuo daugiau galimybių vaikams tobulėti. O turnyras ir pergalės parodė, kad esame teisingame kelyje“, – sakė A. Bulošas.

Poilsio teks palaukti

Dviejuose turnyruose dalyvavo ir šio trenerio vadovaujami „FK Atmosferos“ devynmečiai futbolininkai.
Kaune vyko tarptautinis dvylikos komandų turnyras, kuriame ekipos buvo padalintos į du pogrupius. Užėmusi antrąją vietą pogrupyje mažeikiškių komanda dėl turnyro trečios arba ketvirtos vietos kovojo su Palangos bendraamžiais. Po baudinių serijos mažeikiškiai nusileido rezultatu 2:3.
Kitą dieną futbolininkai rungėsi metais vyresnių futbolininkų turnyre Klaipėdoje, kur dalyvavo dešimt komandų. A. Bulošo auklėtiniai pogrupyje buvo pirmi, o finalo dvikovoje dėl turnyro nugalėtojų taurės vėl žaidė su Palangos ekipa. Šį kartą jie pralaimėjo palangiškiams rezultatu 0:2.
„Šiose rungtynėse palangiškiai sužaidė gerokai galingiau už mano futbolininkus, jie buvo stipresni  ir pelnytai laimėjo turnyrą, mus palikę antroje vietoje. Šios savo ekipos dar nepaleisiu poilsiauti – vyksime į du turnyrus Telšiuose ir Klaipėdoje. Tik po jų žaidėjai galės šiek tiek pailsėti nuo futbolo“, – sakė treneris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto