Sezoną mažeikiškiai baigė laimėjimais

„Kaminario“ karatekų dar laukia egzaminai – sportininkai turės atsiskaityti už metų įdirbį. Nuotrauka iš klubo archyvo

Skambiu akordu – Klaipėdoje iškovotais medaliais – nelengvą pandeminį varžybų sezoną baigė Mažeikių kiokušin karatė klubo „Kaminaris“ atstovai.
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po metų pertraukos vėl vyko tradicinis kiokušin karatė turnyras „Baltijos taurė 2021-Vilteis kovos“. Jame varžėsi apie tūkstantis dalyvių – nuo mažiausiojo iki vyriausiojo.

„Į varžybas, kurių surinktas startinis mokestis yra skiriamas sergantiems vėžiu, vyko apie dvidešimt mažeikiškių karatekų, ne vienam iš jų tai buvo pirmosios rungtynės sportinėje karjeroje. Sportininkams teko kovoti po dvi tris kovas, todėl azarto užteko visam savaitgaliui, nors jis buvo karštas, o varžybos truko nuo devintos ryto iki šeštos vakaro“, – įspūdžiais dalijosi klubo „Kaminaris“ vadovas Sigitas Gerika.
Pirmąsias vietas iškovojo Neimantas ir Neirūnas Paulikai, Amelija Votiakova, Domas Żiulpa, Dominykas Videika, Elžbieta Glatkauskaitė ir Gabijus Zakaras, antros vietos apdovanojimais džiaugėsi Alanas Giedraitis, Aleksandras Šverebas, Gustas Eimontas, Gvidas Matiukas, Modestas Andrulis, Ugnė Kazbaravičiūtė ir Ugnė Freimontaitė, trečios vietos laimėtojais tapo Aironas Rafimbergas, Armandas Karpavičius, Danielius Paulauskas ir Gabija Balsytė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*