Sezonas baigtas trimis pergalėmis, bet įvertintas blogai

„Mažeikių“ vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys krepšininkų pasirodymą LKL sezone vertina neigiamai – komandai nepavyko įgyvendinti iškeltų tikslų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nors paskutinėse šio sezono Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse „Mažeikių“ klubas ir iškovojo pergalę, tačiau pasirodymą sezono metu ekipos treneris įvertino blogai.

Iškovota trečia pergalė iš eilės

Dėl lažybų skandalo atidėtose LKL rungtynėse Mažeikių krepšininkai antradienį išvykoje žaidė su Kėdainių „Nevėžiu“.
Pirmajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose turėjo aikštės šeimininkai, kurie jį laimėjo rezultatu 26:21. Tačiau tai ir buvo viskas, ką galėjo parodyti tik šešiese žaidę kėdainiečiai. Kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus – 30:30, o po to jau visą laiką priekyje buvo mažeikiškiai – po antrojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 43:34. Vėliau ši persvara tik augo – trečiasis kėlinys laimėtas rezultatu 72:51, o rungtynes „Mažeikiai“ laimėjo 98:82.
Paskutinėse sezono rungtynėse mažeikiškiai pataikė net 18 tritaškių metimų iš 36. Ketvirtose rungtynėse iš eilės rezultatyviai žaidė Darius Tarvydas, kuris pelnė 24 taškus, pataikė 6 tritaškius iš 9 mestų. Jam gerai talkino Raimundas Danys ir Darius Pakamanis, pelnę po 19 taškų, ir Simonas Serapinas, įmetęs 18.
Paskutinėse sezono rungtynėse nežaidė Sidnis Sandersas, kuris jau išvyko į gimtinę, bei Giedrius Staniulis – jis gydosi traumą.

Sezoną įvertino dvejetu

„Mažeikiai“, iškovoję šešias pergales ir patyrę 34 pralaimėjimus, LKL užėmė paskutinę, vienuoliktąją, vietą.
„Nors laimėjome trejas iš eilės paskutines rungtynes, tačiau visą komandos sezoną įvertinčiau vienu žodžiu – blogai. Neįvykdėme mums iškeltų uždavinių. Pirmiausia tai lėmė sezono pradžioje buvusi bloga komandos komplektacija, per vėlai padarėme žaidėjų keitimus (sezono metu „Mažeikių“ komanda išsiskyrė su septyniais žaidėjais), dėl to ir nepavyko „užsikabinti“ stipriausioje šalies krepšinio lygoje. Tenka pripažinti, kad kai kada nuo mūsų nusisuko ir sportinė sėkmė – kai kuriose rungtynėse ir žaisdami pirmine sudėtimi galėjome pelnyti kelis taškus. Nuotaiką kiek pataisė tik trijų pergalių serija paskutinėse rungtynėse“, – apie sezoną kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Pagal nuostatus, „Mažeikių“ komanda iškrito iš lygos, žaidėjai šiuo metu išėjo atostogų. Dabar komandos vadovai laukia, kol baigsis LKL sezonas ir paaiškės, kokie bus kito sezono kontūrai – tuomet ir bus galvojama apie ateitį.

2 Atsakymai į “Sezonas baigtas trimis pergalėmis, bet įvertintas blogai”