
Šiauliuose vyko trijulių krepšinio šventė „Šiaulių sezono atidarymas“, kuriame vieną iš nugalėtojų vardų iškovojo Mažeikių sporto mokyklos devynmečiai krepšininkai.
Vidmanto Berčio treniruotes lankantys jaunieji mažeikiškiai pogrupyje įveikė visus varžovus, po to nesutiko didelio pasipriešinimo tiek ketvirtfinalyje, tiek pusfinalyje ir žengė į U10 amžiaus grupės finalą. Čia Mažeikių SM ekipa, kurią sudarė Ąžuolas Narbutas, Jurgis Gabrėnas, Benas Gramaliauskis ir Saugirdas Žakys, rezultatu 6:3 įveikė Šiaulių „Pusė kebabo“ komandą ir tapo savo amžiaus grupės nugalėtojais. Be dovanų ir medalių, jaunieji krepšininkai džiaugėsi ir neįprastu prizu – bilietais į pirmąsias Lietuvos krepšinio lygos rungtynes, kur varžysis „Šiaulių“ krepšinio komanda.
Kaip pripažino treneris Vidmantas
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu