Sezono laureatai paaiškėjo Jonavoje

Į paskutinį šių metų asmeninį smiginio turnyrą, po kurio paaiškėjo šalies klasikinio smiginio čempionai ir buvo nustatytas 2004-ųjų metų stipriausiųjų reitingas, šios sporto šakos meistrai rinkosi Jonavoje. Sėkmė varžybose lydėjo mažeikiškius, jie iškovojo vieną aukso ir du sidabro medalius. ATKAKLI KOVA
Į Jonavą susirinko 42 geriausi smiginio meistrai, iš jų net trylika mažeikiškių. Vyrų grupėje šiose varžybose sėkmė lydėjo Arūną Čiplį. Jis tik lemiamoje kovoje po dramatiškos pabaigos 4:5 turėjo pripažinti klaipėdiškio Tomo Šakio pranašumą. Penkta–šešta vietomis pasidalijo mažeikiškiai Valdas Mišeikis ir Jurijus Stekolnikovas.
Galutiniame stipriausiųjų klasikinio smiginio meistrų reitinge A. Čiplys, surinkęs 70 taškų, liko antras, praleidęs į priekį T. Šakį (72 taškai). Stipriausiųjų žaidėjų dešimtuke yra ir J. Stekolnikovas. Jis surinko 38 taškus ir užėmė septintąją vietą.
Elektroninio smiginio reitinge mažeikiškis su Klaipėdos atstovu pasikeitė vietomis: Arūnas pelnė 69 taškus ir T. Šakį nustūmė į antrąją vietą.
Antrąją turnyro dieną vykusiose komandinėse pirmenybės Mažeikių vyrų ekipa, kurios garbę gynė Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas, Donatas Zaikauskas ir Valdas Mišeikis, nusileido Jonavos komandai ir užėmė antrąją vietą.

MAŽEIKIŠKĖMS SEKĖSI
Moterų grupėje, nors varžybose negalėjo dalyvauti viena pajėgiausiųjų mūsų miesto atstovių Irena Čiplienė, finale dėl šalies čempionės vardo susitiko dvi seserys: mažeikiškės Daiva Mišeikienė ir Lina Gabalytė. Per finalą, kai rezultatas buvo 2:2, lemiamoje partijoje abi turėjo po kelias serijas uždarymams, tačiau likimas šįsyk buvo palankesnis Linai – ji tapo šalies čempione.
Pagal metų rezultatus stipriausiųjų klasikinio smiginio reitingo dešimtuke įsitvirtino net penkios mažeikiškės: I. Čiplienė užėmė antrąją (44 taškai), D. Mišeikienė – ketvirtąją (32 taškai), L. Gabalytė –aštuntąją (30 taškų), Sonata Savickienė – devintąją (15 taškų) ir Milda Turkovienė – dešimtąją vietas (12 taškų). Ir elektroninio smiginio reitinge Irena Čiplienė užėmė antrąją vietą.
Komandinėse varžybose Mažeikių moterų komanda užėmė trečiąją vietą.
Pasak Mažeikių DARTS sporto klubo prezidento Arūno Čiplio, apie geresnę sezono pabaigą negalima buvo nė svajoti, vien moterų pelnyti medaliai yra didelis pasiekimas. Sportininkai dėkoja rajono Savivaldybės sporto specialistui Petrui Norvilui, kuris rado galimybę padengti kelionės išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto