Sezono pabaigtuvėms – trys plaukikų startai

Prie Anykščių baseino – Mažeikių plaukikų komanda su trenere Lina Beresnevičiene.
Nuotrauka iš komandos archyvo

Atsigavę po karantino jaunieji mažeikiškiai plaukikai vėl gerina rezultatus ir viltingai žiūri į ateitį – taip pasibaigusį aktyvų plaukikų sezoną apibūdino Mažeikių sporto mokyklos plaukimo treneriai.

Aktyvaus plaukimo sezono pabaigtuvėms Mažeikių sporto mokyklos baseine vienas po kito vyko du plaukikų turnyrai. Pirmasis, kuris vadinasi „Žemaitija – 2022“, organizuotas jau ketvirtą kartą.  Šiame turnyre po dvejų metų pertraukos varžėsi daugiau nei šimtas plaukikų iš Telšių, Šilalės ir Mažeikių. Jauniausiųjų amžiaus grupėje geriausiai pasirodė Mažeikių plaukikai: pirmas ir antras vietas iškovojo Simas Ligeikis bei Matvej Meško, kuris atvyko į Mažeikius iš Ukrainos, mergaičių grupėje sidabrą ir bronzą pelnė Smiltė Gramauskaitė, Vakarė Rozgaitė pelnė antrą vietą, o trečią vietą užėmė Ugnė Ramonaitė.

Vidutinėje amžiaus grupėje geriausiai iš mūsų komandos sekėsi Osvaldui Mikalauskui, kuris iškovojo tris pirmas vietas, Vakaris Kryževičius – vieną pirmą ir dvi antras, Povilas Sabeckis – dvi antras vietas, antrą vietą iškovojo ir Saulė Nabažaitė.

Tarp vyriausiųjų greičiausias buvo Tautvydas Žiauga, jis trijose rungtyse buvo pirmas, Lukas Buinickas pelnė pirmą ir trečią vietas, dvi trečias vietas iškovojo Entonis Bruno Bernotas. Tarp merginų Smiltė Beresnevičiūtė pelnė dvi antras ir vieną trečią vietas.

Kitose plaukimo varžybose „Mažeikių Pavasaris – 2022“, kurios taip pat yra tradicinės, dviejose amžiaus grupėse varžėsi plaukikai iš Mažeikių, Telšių ir Šiaulių. Ir čia jaunesniųjų grupėje O. Mikalauskas iškovojo tris pirmąsias vietas, jis pateko į keturių turnyro geriausių plaukikų sąrašą. V. Kryževičius vienoje rungtyje buvo pirmas, dviejose – antras.
Tarp vyresniųjų dvi pirmas vietas užėmė T. Žiauga. Iš viso šiame turnyre Linos Beresnevičienės ir Jurijaus Stekolnikovo auklėtiniai iškovojo 22 medalius.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto