Šią savaitę dvi miesto pradinės mokyklos nutraukė pamokas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajone daugėja segančiųjų peršalimo ligomis. Dėl didelio sergančių mokinių  skaičiaus mokyklose nevyksta pamokos.

Mažeikių „Žiburėlio“ pradinėje mokykloje pamokos nevyksta nuo antradienio, nes serga daugiau nei pusė pradinukų. Nuo savaitės vidurio mokymo procesas laikinai nutrauktas ir Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje.
Pastarosios mokyklos vadovė Janina Gendvilienė „Santarvei“ sakė, kad per ilgus jos vadovavimo ugdymo įstaigai metus tai pirmas kartas, kai teko nutraukti pamokas. Dalis vaikų susirgo ir  nebelankė pamokų, buvo ir tokių, kuriems liga pasireikšdavo mokykloje. Tokiais atvejais pedagogai informuodavo tėvus, kad jie pasiimtų vaikus.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė, kad sergančių mokinių daugėja ir kitose mokyklose. Dėl ligos šiuo metu mokyklos nelanko apie 20 proc. Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos mokinių, šiek tiek mažiau – apie 16 proc. – sergančiųjų registruota Mažeikių darželyje-mokykloje „Kregždutė“.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto