Šildymo sezono pradžia kelia didesnį gaisrų pavojų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prasidėjus šildymo sezonui, ugniagesiai gelbėtojai įspėja gyventojus dėl ugnies keliamų pavojų. Visoje šalyje ir Mažeikių rajone vykdomos prevencinės akcijos, skirtos gaisrams užkardyti. 

});

Valyti suodžių neskuba

Pranešimas, kad kamine dega suodžiai, ugniagesius gelbėtojus pasiekė spalio 10 d. iš Sedos: degantys suodžiai veržėsi iš medinio namo Ežero gatvėje kamino. Ugniagesių ekipažai budėjo, kol suodžiai išdegė ir nebekėlė grėsmės. Nustatyta, kad name neįrengtas dūmų detektorius.

„Tiems, kurie vis dar neprisiruošė išvalyti nuo suodžių dūmtraukių, primename, kad tai būtina padaryti prieš šildymo sezoną. Intensyviai eksploatuojant šildymo prietaisus, dūmtraukius būtina valyti kas tris mėnesius“, – priminė Mažeikių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Egidijus Grunskis.  

Tai, kad šios taisyklės ne itin laikomasi, primena gaisrų statistika: šiais metais, šildymo sezono metu, dėl dūmtraukiuose užsidegusių suodžių registruota 19 pranešimų: sausį dūmtraukiai degė...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto