Šiukšlyno „sanitaras“ savo teritoriją gynė peiliu

Vargetos susikibo, nepasidaliję teritorijos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kriminalistai ėmėsi narplioti du nusikaltimus, kuriuose figūruoja šaltasis ginklas – peilis.

Gruodžio trečiosios vakarą prie šiukšlių konteinerio kilo konfliktas tarp dviejų juos „aptarnaujančių“ vyriškių. Kaip paaiškėjo tyrimo eigoje, vyriškiai nesutaria, kas kieno teritorijoje „neteisėtai“ lankosi, konteineriuose ieškodami laimikio.
48-erių metų V. L. nutarė pamokyti dešimčia metų jaunesnį Nakvynės namų gyventoją: du kartus smogė jam peiliu į pilvą. Pastarasis buvo paguldytas į Mažeikių ligoninę, o teritoriją bandęs apginti vyriškis dviem paroms uždarytas į areštinę. Abu jie anksčiau į policijos akiratį pakliuvę nebuvo.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nesunkaus kūno sužalojimo, už tai gresia maksimali bausmė – treji metai nelaisvės, tačiau, pasak pareigūnų, gavus gydytojų išvadas dėl padarytų sužalojimų, kaltinimai gali pasunkėti, o bausmės laikas – pailgėti.
Pirmadienį pas močiutę, gyvenančią Žemaitijos gatvėje, užsuko anūkas su draugu. Po kurio laiko anūkas išėjo, o draugas sumanė iš šios viešnagės išpešti naudos: grasindamas peiliu, jis iš moters atėmė septynis šimtus litų, asmens pasą ir paspruko.
Plėšiko laukia sunkūs kaltinimai – už plėšimą, panaudojus nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą, specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, alternatyvos nėra – tik laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto