***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksodėje lankėsi svečias iš Kenijos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Birželio 3 d. Auksūdžio mokykla-daugiafunkcis centras sulaukė ypatingo svečio – iš Kenijos atvykusio poeto Amoso Tabalia. Egzotiškasis svečias nustebino ne tik mažuosius darželio auklėtinius, bet ir daugiafunkcio centro darbuotojus.
A. Tabalia auksodiškius džiugino savo tradicinėmis dainomis ir muzika. Visus nustebino jo prieš pat pietų miegą mažiesiems padainuota lopšinė. Pamatęs kultūros kabinete būgną, svečias mielai sutiko pagroti savo autentišką muziką. Centro bibliotekoje kūrėjas iš Kenijos apžiūrėjo lietuviškas knygas, pakalbino į biblioteką užsukusius vaikus, kurie su svečiu galėjo pabendrauti anglų kalba.
Egzotiškasis svečias lankėsi Auksodės bendruomenės namuose, apžiūrėjo kaimo metraštį, domėjosi kaimo žmonių gyvenimu bei tradicijomis. Pasidžiaugęs nauju Auksodės sporto aikštynu, dalijosi įspūdžiais ir pasakojo apie gyvenimą Kenijoje, palygino Lietuvos ir Kenijos mokyklas ir darželius. Susitikimas visiems paliko neišdildomą įspūdį, o A. Tabalia pažadėjo ir toliau bendradarbiauti, atsiųsti daugiau informacijos apie Kenijos darželius.

Aušra ŠEŠKIENĖ
Kultūrinio darbo organizatorė
Ramona GOTOVSKAJA
Vyr. bibliotekininkė

Asmeninio archyvo nuotraukos

4 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksodėje lankėsi svečias iš Kenijos”

 1. Jo, parašė:

  kaimo boboms pramoga – gal ir pačiupinėti galėjo…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Matėme iš visų šonų svečią ir DELFI.

 3. iš šalies parašė:

  atrodo, kad Auksūdyje šeši vaikai turi atlaikyti visą kvailų kultūrinių ir politinių renginių krūvį. Nieko nepadarysi- mero dvaras.

 4. lolas parašė:

  A su tais guminiais ir buvo atvažiavęs? :)))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto