***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksodiškiai paminėjo keturias šventes

Asmeninio archyvo nuotraukos

Saulėtą šeštadienio popietę  į Auksodės kaimo sporto aikštyną rinkosi Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcio centro mažieji ir jų šeimų nariai. Šventę pradėjusi auklėtoja Aušra gražiais žodžiais kreipėsi į vaikų tėvelius, o po to į tėčius, vaikų vardu sveikindama su artėjančia Tėvo diena. Paminėdama Tarptautinę vaikų gynimo dieną, auklėtoja palinkėjo mūsų mažiesiems augti stipriems ir sveikiems, mylėti savo kaimą, šalį.
Po sveikinimų prasidėjo šeimų prisistatymas. Šeimos prisistatė labai išradingai: vieni pristatė savo šeimos narius, kiti sukūrė eiliuotas istorijas apie save, treti pasirinko šūkius ir skanduotes. Po smagių prisistatymų prasidėjo tikra kova pačiose įvairiausiose rungtyse. Vaikai rungėsi komandose su mamomis, tėčiais, broliais, sesėmis. Buvo ir individualių rungčių, tačiau smagiausia buvo stebėti, kaip varžosi tėveliai, močiutės. Šokinėjome maišuose, šliuožėme slidėmis, žaidėme krepšinį, nešėme vandenį ir t. t. O kokios varžybos be apdovanojimų! Pasibaigus sportinei šventės daliai visi dalyviai pasipuošė medaliais „Šeimos diena 2014 m. Auksodė“.
Iš sporto aikštyno šventė persikėlė į bendruomenės namų kiemelį: po rimtų varžybų juk dera ir pasistiprinti ant laužo keptomis dešrelėmis, atsigaivinti vaisvandeniais, paskanauti vaisių.
Šventės kulminacija – keturių ugdytinių krikštijimas į priešmokyklinukus. Auklėtojos drauge su mažaisiais buvo paruošusios dovanėles tėveliams – tai vaikučių portretinės nuotraukos.
Šventė buvo smagi, dovanų gavome visi, oras nuostabus, todėl tikimės, kad šis gražus renginys taps tradicija. Dėkoju visiems tėveliams, močiutėms už dalyvavimą, auklėtojoms Jolitai ir Aušrai, kultūros darbo organizatorei Aušrai už puikų renginį mūsų mažiesiems, juk šeima – visa ko pagrindas.

Ingrida BRAZIULIENĖ
Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto