***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Bibliotekoje vaikai sėmėsi žinių apie gyvūnus

Almos Odminės nuotrauka

Viekšnių bibliotekoje vyko vietos gimnazijos trečių klasių moksleiviams skirtas renginys „Linksma pavasariška nuotaika ir rankose nauja knyga“.
Į biblioteką susirinkusiems moksleiviams renginio organizatoriai pristatė naujausias bibliotekoje turimas knygas, papasakojo apie jų autorius, paskaitė iš knygų ištraukų bei eilėraščių ir paragino šias knygeles perskaityti patiems.
Plačiau buvo apsistota prie gamtininko Selemono Paltanavičiaus knygos „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“ (2011 m.). Iš šios knygos moksleiviams paskaityta  tekstų apie kai kuriuos vabzdžius, varliagyvius, roplius, žuvis, taip pat naminius gyvūnus. Akcentuotos kai kurios išskirtinės šių gyvių savybės ir tai, ką gero dėl jų galėtų padaryti vaikai (pvz., įrengti bitėms girdyklas ar pastatyti ežiukams žiemoti namelius…).
Visiems  kartu prisiminus, ką sužinojo svarbiausio, vaikams pristatyta užduotis – nupiešti ar aprašyti labiausiai patikusį gyvūną. Aprašyti reikėjo ne bet kaip, o anglų kalba – įtvirtinant anglų kalbos žinias. Ir piešti reikėjo labai atsakingai, kadangi atliktos užduotys, pristačius ir pakomentavus, mokykloje bus vertinamos.
Visi dirbo labai atsakingai, o paskui, pasidžiaugę vieni kitų piešiniais, pažadėję bibliotekoje būtinai apsilankyti net ir tie, kurie iki šiol čia neskaitė, visi išžingsniavo  į savąją  gimnaziją tęsti dienos darbų.

Sniegina CHRIŠČINAVIČIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filialo bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto