***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Buknaitiškiams internetas ir bibliotekoje

Nuo šiol buknaitiškiai galės bibliotekoje naudotis internetu. Kęstučio MAŽONO nuotr.

Buknaitiškiai rinkosi į viešosios interneto prieigos taško atidarymo šventę vietos bibliotekoje.
Mažeikių parapijos kunigas Vytautas Dvaržeckas pašventino naująsias bibliotekos patalpas ir palinkėjo bibliotekininkei sėkmės darbe.
Simbolinę atidarymo juostą perkirpti padėjo Buknaičių kultūrinių renginių organizatorė Aldona Budžienė.

Paspirtis gyventojams

Pagal projektą „Bibliotekos pažangai“ Buknaičių biblioteka gavo du kompiuterius vartotojams, vieną bibliotekininkei bei daugiafunkcinį įrenginį.
Tikimasi, kad atsiradus internetui, bibliotekoje padaugės skaitytojų, kad gyventojai noriai išnaudos visas interneto teikiamas galimybes, pritaikydami jas kasdieniniame gyvenime, pasieks užsibrėžtų tikslų, mokysis, tobulės ir informacija dalysis su kitais.
Pasitikrinti savo žinias panoro Arnoldas Garbaliauskas ir Žygimantas Berzinis, kurie atliko saugaus elgesio internete testą ir buvo apdovanoti prizais.
Renginio dalyviams išdalytos dovanėlės su „Bibliotekos pažangai“ simbolika: rašikliai, sąsiuviniai, apyrankės, atšvaitai, balionai ir kt.
Susirinkusieji vaišinosi saldumynais. Visi liko patenkinti renginiu, o dar labiau kompiuteriais ir internetu.
Buknaičių bendruomenės pirmininkas Kęstutis Mažonas pasidžiaugė, kad internetas bibliotekoje – didelė paspirtis gyventojams.

Naująsias bibliotekos patalpas palaimino kunigas Vytautas DVARŽECKAS. Kęstučio MAŽONO nuotr.

Apžiūrėjo jaunimo piešinius

Po viešosios interneto prieigos taško atidarymo visi rinkosi į Buknaičių kultūros namų fojė, kur galėjo apžiūrėti jaunimo piešinių parodą „Mano svajonių Lietuva“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Viešosios interneto prieigos taško atidarymas atnešė teigiamų permainų Buknaičių gyventojams, gerą nuotaiką ir artėjantį pavasarį…

Buknaičių filialo vyresn. bibliotekininkė Valerija Beniušienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto