***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Gerumo akcijos metu šiltai bendravo Auksodės kaimo ir globos namų gyventojai

Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Spalio 15 dienos pavakarę trumpam tapome Gerumo ambasadoriais. Auksodės kaimo bendruomenės kolektyvai su jų vadovais Lilija Ašmontiene ir Andriumi Dobrovolskiu lankėsi Mažeikių rajono Vaikų našlaičių ir senelių globos namuose.
Paminėdami pasaulinę Pagyvenusių žmonių dieną, maloniai pabendravome su ten gyvenančiais žmonėmis. Senjorų kolektyvas „Auksinė obelis“ ir moterų ansamblis dovanojo globos namų gyventojams skambias dainas, pasakorė Zita Kontenienė paporino smagią istoriją, kurią pateikė bibliotekininkė Ramona Puidokaitė. Mūsų artistės Aldona Ališkevičienė, Stefa Misevičienė ir Eugenija Lukauskienė papasakojo trumpą, bet nuotaikingą vaizdelį. Drauge visi dainavome, šokome, o vienai šiuose namuose gyvenančiai auksodiškei sugiedojome kaimo himną.
Likome sužavėti aplankytų žmonių nuoširdumu, paprastumu. Tai, kad jie nuoširdžiai dėkojo ir sakė, jog lauks mūsų kitą kartą, atpirko visas negatyvias mintis. Išvykdami pažadėjome, kad grįšime.
„Saugok brangiausią širdies turtą – gerumą. Išmok duoti be dvejonių, prarasti be liūdesio, imti be godulio.“ (Žorž Sand)

Ingrida BRAZIULIENĖ
Auksodės kaimo bendruomenės pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto