***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Kaziukas“ Balėnuose – tarsi ataskaita

Kasmetinė Kaziuko mugė mokykloje – tai lyg mokinių ataskaita, ko jie išmoko per technologijų pamokas ir ką sukūrė per einamuosius mokslo metus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=99 template=caption]Penktadienį, po 4 pamokų, Balėnų pagrindinėje mokykloje buvo didis sujudimas – vyko Kaziuko mugė. Šventei pirmą kartą labai šauniai vadovavo šeštokai: Kazytė – Rosita Reivytytė ir Kaziukas – Dainius Sidabras.

Tarp pirkėjų – ir mokytojai, ir mamytės

Kiekviena klasė stengėsi kuo įdomiau pristatyti savo kioskelį ir žaidimą, atsakinėjo į klausimus iš Kaziuko mugės istorijos.
Į mugę apsipirkti atvyko ne tik mokytojai, bet ir kiti mokyklos darbuotojai bei mokinių mamytės. Kas norėjo, išbandė savo laimę Kazytės loterijoje – tuščių bilietų nebuvo, tad ir nelaimingų nebuvo. Mugėje taip pat gausiai dalyvavo pradinių klasių mokiniai, kurie ne tik prekiavo, bet ir apsipirko bei aktyviai dalyvavo bendruose žaidimuose ir loterijoje.

Parodė, ko išmoko per pamokas

Kasmetinė Kaziuko mugė mūsų mokykloje – tai lyg mokinių ataskaita, ko jie išmoko per technologijų pamokas ir ką sukūrė per einamuosius mokslo metus.
Tik gaila, kad ne visus mokinių darbelius pamatė mokyklos bendruomenė – pačius gražiausius vaikai padovanojo arba pardavė savo artimiesiems dar prieš mugę, kai kuriuos yra numatę padovanoti mamytėms per Motinos dieną.
Nė nepajutome, kaip greitai prabėgo laikas: prekystaliai ištuštėjo, pardavėjų piniginės pastorėjo, pirkėjų, atvirkščiai, – paplonėjo.
O šurmulio mugėje buvo tiek, kad Kaziukui teko net švilpuką panaudoti…

Nijolė Daučiūnaitė
Dailės ir technologijų mokytoja  

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto