***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Pagerbtos mamytės ir pirmūnai

Šventės akimirka. Nuotraukos iš mokyklos albumo

[nggallery id=149 template=caption]Ketvirtadienį Pavasario vidurinėje mokykloje vyko Mamyčių dienos paminėjimo ir pirmūnų pagerbimo šventė.

Aktų salėje susirinkusi mokyklos bendruomenė negailėjo šypsenų ir plojimų visiems šventės dalyviams. Vaikai tarė „labas“ tikram pavasariui!
Susirinkusieji turėjo puikią progą pažvelgti, kaip auga vaikai, kaip jie mokosi, išdykauja ir pramogauja. Šventės metu daina, raiškiu žodžiu, šokiais ir linkėjimais buvo sveikinamos mamos ir jų vaikai.
Padėkos raštais apdovanoti mokyklos pirmūnai ir visi, savo darbais garsinantieji mokyklos vardą, jų dar laukia linksma ekskursija po Lietuvą.

Eduardas Vaičiulis
Pavasario vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas popamokinei veiklai

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Pagerbtos mamytės ir pirmūnai”

  1. Kareem parašė:

    kiškisRugpjūtis 18, 2010 08:21Įdomu, ar teisėsaugos institucijos kvietė mlkokoys atsotvus į teismą, kad galėtų gintis, ar nusprendė be ceremonijų užridenti dar vieną akmenį (finansinį) ant vargšės mlkokoys pečių. Negi dar Lietuvoj nežinoma, jog klasių auklėtojai organizuoja rinkliavas mlkokoys remontui ir t.t., tai dar ir už chuliganėlių nesivaldymą turi mokėti. Įdomu, ar tas mušeika dėl savo nesivaldymo buvo nukreiptas ir tėvų atsakomybe vedamas pas psichologą, kaip paaiškino tėvai savo vaiko elgesį. Negi mokykla (mokytojai) turi turėt akis pakaušyje ir net po pamokų stadionuose, gatvėse, parduotuvėse matyti nesivaldančius savo mokinius. Manau, jog šiuo atveju turi atsakyti tėvai, nes vaikas neturi šešiolikos, o po šešiolikos varyt chuliganėlį visam už mlkokoys vartų. Gaila, kad tėvam (kai kuriems) jų vaikas beveik niekada nekaltas, o kai auklėtojai griežčiau ima , tėvai dejuojas, kad užsisėdo . Reiktų mokykloms ministerijai teikti siūlymus dėl tokių atvejų chuliganai neturi diktuoti visiems, kelti baimę visai klasei ir dar stekenti mokyklą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto