***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Plinkšiškių Joninės su Neptūnu

Nuotrauka iš bendruomenės albumo

Šventės pradžią vainikavo Plinkšių bendruomenės aktyvisto Boleslovo Daukanto įžiebti fejerverkai. Renginį savo skambiomis dainomis papuošė namiškiai, Plinkšių kaimo moterų ansamblis „Svaja“, vadovaujamas Šerkšnėnų kultūros centro direktorės Violetos Bendės.

Dainomis susirinkusiuosius linksmino plinkšiškiai: Modesta Damunskytė, Samanta Norvaišaitė, Robertas Visockis, mergaičių šokėjų ansamblis ir devynmetis klarnetistas Vaclovas Pocys. Vakarą vedė Laura Kesminaitė, atvyko ir ansamblis „Šerkšna“, ir Šerkšnėnų kultūros centro kapela „Meilės kvartetas“.
Visiems dainuojant bendrą dainą, į ežerą nuplukdyti merginų nupinti vainikai, o iš ežero gelmių pasirodė Neptūnas su Undinėle, kurie pasveikino ir vainikavo vakaro „kaltininkus“  – Jonus ir Janinas.
Naudodamiesi proga, kad tokia svarbi „persona“ pas mus atvyko, paprašėme Neptūno uždegti Joninių laužą, apie kurį, skambant gyvai muzikai, visą naktį šoko ir jauni, ir seni…
Violeta BENDĖ

Nuotrauka iš bendruomenės albumo

 

Nuotrauka iš bendruomenės albumo

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Plinkšiškių Joninės su Neptūnu”

  1. Dalyvė parašė:

    Įdomu, kodėl „Santarvės“ žurnalistai visiškai nieko nerašė apie penktadienį įvykusią Joninių šventę Pavenčiuose? Nepaisant lietingo oro, pats renginys buvo profesionaliai ir sklandžiai suorganizuotas, tautiškai gražus ir kokybiškai pavykęs. Tuo tarpu jo sklaidos spaudoje – nė sakinio, nė vienos foto. Nemokame dar įvertinti tai, kas gražu… Ačiū kultūros centro darbuotojams ir ne tik…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto