Respublikiniame renginyje pagerbti ir laižuviškiai

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Į Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centre organizuotą apdovanojimų šventę buvo pakviesti mūsų mokyklos mokiniai ir mokytoja Edita Vasiliauskienė – atsiimti apdovanojimų už įvairius darbus, skirtus Pasaulinei Žemės dienai, bei dalyvauti Atradimų plenere „Aš kuriu Žemei“.

Po renginio mokiniai vaikščiojo po Vilnių, aplankė Gedimino pilį, Arkikatedrą, pavaikščiojo po senamiestį, apžiūrėjo statomus Valdovų rūmus.
Mokinius nuvežti į respublikinį renginį padėjo Mažeikių rajono švietimo skyriaus vedėjas, jis pasirūpino, kad būtų gautas autobusas. Išvyką į Vilnių mokyklos direktorius Antanas Vasiliauskas planavo jau senokai, nes buvusio laižuviškio, Lietuvos nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataro Jono Liaučiaus rūpesčiu iš Valstybės kontrolės institucijos buvo gauta 20 personalinių ir 15 stacionarių kompiuterių bei vienas spausdintuvas. Ši įranga bus sumontuota mokykloje, kad visi mokiniai galėtų laisvai naudotis IKT, mokytojams bus palengvintos informacijos sklaidos galimybės per visų dalykų pamokas.
Mokykloje šiais mokslo metais vyko intensyvus projektinis darbas, todėl visi mokiniai turėjo galimybes ugdyti įvairiausius savo gebėjimus, realizuoti pomėgius.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mūsų mokyklos mokiniams labai patinka įvairiausi sporto užsiėmimai, todėl esame dėkingi Mažeikių savivaldybės Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriui bei vyr. specialistei savivaldybės gydytojai Irenai Vaicekavičienei už supratimą ir palaikymą skiriant lėšas projektui „Žaiskime krepšinį, būkime sveiki“, nes Laižuvos bendruomenės jaunimas ir mūsų mokyklos mokiniai per vasaros atostogas galės žaisti atnaujintoje aikštelėje, kurioje pastatyti saugūs  krepšinio  stovai, pakabintos puikios krepšinio lentos.
Visiems moksleiviams, mokytojams, tėveliams linkime smagių vasaros akimirkų.

Irena Kiudulienė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

 

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto