***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Rudens sporto olimpiada atnaujintame „Buratino“ aikštyne

Asmeninio archyvo nuotrauka

Praėjusią savaitę lopšelio-darželio „Buratinas“ ugdytiniai, jų tėveliai, darbuotojai rinkosi į naujo dviračių tako atidarymą ir rudens sporto olimpiadą „Mes – olimpiečiai“. Ugdytinių tarybos nariai: Matas, Lukas, Viltė, Smiltė ir Ieva kartu su darželio direktore Živile Brazaitiene perkirpo juostą ir paskelbė naujo dviračių tako atidarymą. 

Olimpiados dalyviai, skambant iškilmingai muzikai, žygiavo naujaisiais takais, nešdami lopšelio-darželio „Buratinas“ bei Olimpinę vėliavas.
Mažieji olimpiečiai varžėsi linksmose estafetėse: lenktyniavo paspirtukų trasoje, rideno kamuolius į vartus, mėtė į taikinius, šuoliavo kliūčių ruože. Mažesnieji rinko spalvotus kamuoliukus, žaidė judriuosius žaidimus.
Šis renginys buvo skirtas ir Europos judėjimo savaitės bėgimui.  Įstaigos  bendruomenė: vaikai, tėvai, darbuotojai  aktyviai dalyvavo 250 metrų bėgime.
Už aktyvų dalyvavimą sportinėse varžybose vaikų grupių komandoms įteikti padėkos raštai.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Po šventės vaikai džiaugėsi  pagražėjusia lopšelio-darželio aplinka: sutvarkytais želdiniais, sporto aikštynu, renovuotu dviračių taku, žaidimų aikštelėmis. Ugdytiniai skubėjo pasisupti naujose sūpynėse, nučiuožti kalneliu bei pasidžiaugti spalvingu pasakų nameliu.
O „Buratino“ teritorija pagražėjo dėka įstaigos vaikų tėvelių ir darbuotojų, skyrusių darželiui savo 2 % pajamų mokesčio. Už šias paramos lėšas renovuotas dviračių takas, pastatyti nauji lauko žaidimų įrenginiai.
Esame dėkingi Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriui B. Kryžiui, aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjui Z. Kristučiui už supratingumą, skiriant lėšas želdynams tvarkyti. Nors lėšų neužteko visiems darbams atlikti, tačiau gera pradžia – pusė darbo. UAB „Hidrotechniniai statiniai“ darbuotojai ir darbų vadovas Henrikas Baranauskas pasirūpino, kad aikštelėse vaikams būtų saugu žaisti, kad pasikeitimai džiugintų didelius ir mažus.
Roma GYDRIENĖ
Kūno kultūros pedagogė ekspertė

Asmeninio archyvo nuotrauka

Asmeninio archyvo nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*