***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sekmadieninė gatvės mokykla įgauna pagreitį

Vaikų sekmadieninius sambūrius pagyvina pasakų herojai. Nuotrauka iš asmeninio albumo

[nggallery id=183 template=caption]Praėjusį sekmadienį vaikai jau trečią kartą susirinko į sekmadieninę gatvės mokyklą Sodų skverelyje.
Mažeikių sekminių bažnyčia „Gyvenimas ir Ramybė“ pradėjo vykdyti socialinę vasaros akciją, kurios metu siekiama daugiau užimti vaikus sekmadieniais. Edukaciniais žaidimais ugdomi socialiniai įgūdžiai bei diegiamos krikščioniškosios vertybės.
Vaikai dalyvauja įvairiuose komandiniuose žaidimuose, mokosi bendrauti su draugais, nenaudodami psichologinio ar fizinio smurto. Vaikų sekmadieninius sambūrius pagyvina pasakų herojai: Peliukai Minė ir Mikis, Malvina, Klounė I, Pepė Ilgakojinė, Princesė Di, Koubojus ir kiti. Jie kartu su vaikais leidžia laiką, aktyviai dalyvaudami visose veiklose.
Sekmadieninė „Gatvės mokykla“ tęsis iki vasaros pabaigos.

Zinaida Pundziutė

18 Atsakymų į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sekmadieninė gatvės mokykla įgauna pagreitį”

 1. Agnė parašė:

  Nuo pat senovės laikų iki pat dabar buvo ir bus tokių žmonių, kurie sukils prieš gėrį, šviesą, tiesą – konkrečiai – prieš patį Dievą. Ir mano nuomone, tai yra lamėjimas jums, mielieji organizatoriai ir šventės dalyviai ! Kuo daugiau pasiprie6inimo, tuo daugiau pergalių ! Svarbiausia niekada nepasiduoti, bet tvirtai ir kantriai laikytis toje vietoje, į kurią jus pasiuntė pats Viešpats. Ačiū Dievui už jus, už jūsų meilę kitiems, už džiaugsmą, kurį dovanojate ne tik mažiesiems, bet ir praeiviams gatvėje. Jūs šaunuoliai !!!
  Palaimos jums, brangieji ! Dievas su mumis ir už mus !

 2. mazia parašė:

  kaip saunu, kad nors kas nors vyksta musu mieste, nors kam nors rupi vaikuciai, puikumelis

 3. Do parašė:

  Na taip, sukilo. Bet, ačiū Dievui už tuos kurie palaiko ir džiaugiasi kartu.
  Visada greta žmonių kurie stengiasi atsiras tų kurie peiks, šmeiš, liks nepatenkinti. Tie kas pyksta blogiau daro tik patys sau, juk daug geriau ir sveikiau (nors kartais ir sunku) yra pasidžiaugti. Svarbu nepasiduoti ir toliau tęsti daryti tai kas yra daroma. Vaikai laimingi, daugelis tevų patenkinti. O svarbiausia jog Dievas mūsų pusėj, tad niekas mūsų nesustabdys ir neišstos prieš. :)

 4. Juozas parašė:

  Oh ir sukilo zmogeliukai:) Viesai zemina zmones… pila purva ant tu kurie daro kazka gero miestui…. GEDA!!!! Organizatoriai saunuoliai!!! Esu tetis ir noriu kad mano vaikas kuo daugiau girdetu, kad narkotikai ar alkogolis tai blogai, kad reikia gerbti mokytojus ir brandaus amziaus zmones. Taigi statau 10 uz siuos puikiai surengtus renginius! Mano vaikui labai patiko !

 5. Grazina parašė:

  Nuveskit savo vaikelius..praplaus ir jums smegenis..o paskui reikalaus aukot…aisku graziai reikalaus..o juk kitaip Dievas nubaus..

 6. Brone parašė:

  Norejau pridirti, kad ta jusu geroji naujiena turetu buti gera, nepasitelkus i pagalba reklaminiu triuku su mikiais, ir kitais pasaku personazais, kas vaikus traukia labiau, negu ta jusu geroji naujiena. Pabandykit, be kostiumu. Manau liks tik jusu organizacijos nariu vaikuciai, kuriuos atvesdina ju teveliai!..

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Gerbiamas M. vaiku uzimtumu, ir vertybemis turi rupintis ju teveliai, o ne prasalaiciai gatveje brukti i galvas neaiskias idejas. (tuo siekdami per vaikus privilioti ir tevelius is savo „baznycias“). O del slapio skuduro per veida, nu reiks iprasti, kievienas bandantis pastoveti uz savo nuomone, daromus darbus gauna su tuo skuduru per veida. :)
  Ir ta vadinama jusu „gera naujiena“ labai subjektyvi savoka, jei taip galima pavadinti. Tai kas gera jums, nebutinai yra gera visiems. Niekas nedraudzia jums lankytis toje baznycioje. Bet turetumete gerbti tevelius, kurie isleidzia vaikucius i lauka pazaisti, ir tikrai nenutuokia, kad ju vaikuciams kazkas muilina akytes.

  P.S. o Tas jusu pastorius tikrai pagarsejes Mazeikiuose. Ir ne is sventosios puses. Ne tik del praeities. Taip, kad jam reiktu tapti nepriekaistingu pavyzdziu, pries tai kai pradeda organizuoti tokias veiklas.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  O tai kad buvęs alkoholikas tapo pastoriumi, dar labiau parodo, kad tikėjimas Dievu ne griauna žmonių gyvenimus, bet padeda. O fanatizmo yra kiekvieno gyvenime – vieni alpsta dėl pinigų, kiti dėl automobilio gero, dar kiti dėl paveikslų ar roko… Nereikia norėti, kad visi gyventų pagal mane.

 9. M parašė:

  Žmogus gerą daro, bando padėti gyvenimo nuskriaustiems vaikams, bando formuoti vertybes, užimti vaikų laiką vertingais dalykais, ir va tokiais komentarais gauna kaip šlapiu skuduru per veidą, už tai, jog nėra abejingas bėdoj esantiems… Ar vaikui, kurio tėvams net neįdomu ką jis veikia, geriau tikėti smurtu ar geriau Dievu- gėriu. Labai sveikintina veikla, ir džiaugiuosi, kad tai vyksta, pabandykit įsivaizduoti save tokių vaikų vietoje, tokia mokyklėlė jiems suteikia tiek džiaugsmo, ir tikrai manau, jog kiekvieno širdelėje pakursto kažkokią tai viltį ir tikėjimą, jog gyvenimas yra gražus, ir žmonės yra geri.

 10. Mazeikiete parašė:

  Dziaugiuos, kad musu mieste atsiranda zmoniu kuriems rupi zmoniu ateitis. Aciu organizatoriams uz nuostabia svente vaikams. Is nuotrauku matosi, kad vaikams labai patinka sie renginisi.

 11. Do parašė:

  Dalyvavau, buvau toje šventėje, mačiau švytinčius vaikų veidus, šypsenas, kurių jiems išties taip trūksta šiom dienom. Tad nesuprantu kai kurių pyktį, tokį įžulumą. Kas tai? Konkurencijos baimė ar pavydas? Nebijokit, niekas nesikęsina i jūsų socialinius projektus ir kitą veiklą. Bet Gerbiamas ponas K., žiūriu „apsišvietęs“ apsiskaitęs, pasidomėjęs organizatoriais, jų praeitimi. Hm, verčiau skalbdami kitų senus skudurus, rūpintumėtes ne tuo kas buvo kažkada , bet tuo kas bus PO, kokia ateitis laukia mūsų? Nuo mūsų ir jūsų tai priklauso. Arba vaikai augs plaukdami pasroviui ir galų gale užaugs iš jų pikti banditai ir narkomanai. Na arba girdėdami Gerąją naujieną, augs, mokinsis ir užaugs iš jų dori žmonės. Tai neivyks automatiškai, vaikams reikia parodyti gerą kelią, parodyti skirtumą tarp gėrio ir blogio. Tai kas vyksta sekmadieniais 15 val parkely, neeilinis socialinis renginys, bet būtent maža švieselė, žibūrys nukreipiantis vaikus teisinga gerąja linkme. Ten problemos ne tiesiog skalaujamos ir bandomos būti užslopinamos, bet kas karta vaikai vis arčiai privedami prie išeities iš visų problemų, ir kaip jums ponas K. tai ausų neriežtų, pasakysiu, ta išeities-mūsų Viešpats Jėzus Kristus!

 12. Zi parašė:

  Taip aš ta pati ir savo tapatybės neslėpiu, nes savo žodžių nesigėdyju ir už juos galiu atsakyti… Gerb. žmogau Kazimierai, tai ne smegenų plovimas, tai yra tiesa… žinote -nuo to, kad jūs šmeižiate konkretų asmenį ar sakote, kad kalbos apie Dievą ir kaip suprantu apie Jo egzistavimą yra netikros- Dievas nenustos egzistuoti. mes neskelbiam religijos, mes kalbam apie tikėjimą Dievu, kurio taip žmonėms trūksta mūsų dienomis…

 13. Kazymėras parašė:

  Mieli religiniai fanatikai,
  aš nekvestionuoju pačio renginio naudos. Tai šauni idėja, tačiau į ją neturėtų būti veliami religiniai tauzalai, kurie tik supriešina žmones, o šiuo konkrečiu atveju turbūt dar siekiama atvesti naivius ir patiklius žmones į jūsų bažnyčią. Ta vadinamoji bažnyčia ne tokia jau ir šventa – konkrečiai neįvardinsiu – kurie, bet lifeandpeace.lt puslapyje yra keli video pamokslai, kuriose vadinamasis pastorius, Mažeikiuose anksčiau pagarsėjęs alkoholikas Semčenko atvirai tyčiojasi iš netikinčiųjų arba priklausančiųjų kitoms religinėms organizacijoms. Argi nepuikus būdas numelžti dar daugiau pinigų iš kvailių – pasakyk, kad jie protingiausi ir šauniausi žemėje, paglostyk savimeilę, tai turbūt ir paskutinius „triusikus“ atiduos? :))
  Apskritai, ar religija per visą civilizacijos istoriją dar mažai nelaimių sukėlė, kad šias šlykščias idėjas reikia kalti į mažų vaikų galvas, kad ir toliau vešėtų neapykanta ir pyktis?

  P.S.: miela Zi, kuri, jei šaltiniai neapgauna, esanti ta pati Zinaida: manęs nepažįstate, aš nepažįstu jūsų, todėl nedrįskite sakyti, kad nieko nedarau. Kartais net pagalvoju, kad mano socialinę veiklą dažniau reikėtų nukreipti į religinių fanatikų daromos žalos taisymą…
  P.S.2: būtų lengviau jus įtikinti atskleidus savo tapatybę, bet žinant jūsų organizacijos galią bei įtaką per išplautasmegenius tai yra šiek tiek pavojinga, todėl geriau tai lai lieka po paslapties skraiste. Galų gale patirtis rodo, kad argumentai gyvenančių iliuzijų pasaulyje neveikia :)
  Nuoširdžiai linkiu sėkmės bei susipratimo. Na ir žinoma – daugiau sėkmingų socialinių renginių be religinių apraiškų ;-)
  K.

 14. Zi parašė:

  Kazimierai ir Brone, lengva pinktintis ir kritikuoti. lengva teisti ir vertinti nieko nežinant. Tai jeigu jus taip piktina ši akcija.. kodėl jūs sėdit prie savo pc, o neišeinat į gatvę ir patys nesurengiat tokių švenčių?turbūt manot, kad daug pinigų reikia? tikrai ne! susibūrė jaunimo komanda, kuri laisvu savo laiku, savanoriškai, VELTUI dirba su vaikais. Ar jūs žiūrėdami nuotraukas nors įsigilinot į vaikų veidus, kad ant jų jau sunkus gyvenimo pėdsakas uždėtas? Niekaip nesuprasiu tokių žmonių, kurie tesugeba kritikuoti ir patys nieko nedaryti… Dievas jums teisėjas…

 15. Sutinku su VARDU parašė:

  Visiškai sutinku su Jumis, džiugu kai dar yra Mažeikiuose žmonių kuriems rūpi vaikai, rūpi tai kuo jie užsiima, kuo jie gyvena. Ačiū Dievui už tuos žmones. Nesuprantu kodėl Kazymėras ir Brone tiek pyksta, nei komercijos čia jokios, nei pinigus kas plauna, viskas nemokamai. Kaip džiugu matyt kai vaikams sukelia džiaugsmą, šypsenas ne gašlūs juokai, anekdotai ir šiuolaikiniai prikolai apie antrą galą ir panašiai, bet paprasti vaikiški žaidimai, istorijos apie Dievą, apie gerumą , meilę. O Jums Kazimierai ir Brone reiktų pasimokint nuoširdumo ir iš vaikų ir iš tų žmonių kurie daro tą šventę vaikams.

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Na ir keisti tie žmonės. Ar čia blogai kad kalba apie gėrį, Dievą, moko visus priimti, formuoja pozityviai mastančius, o ne tik burbuliuojančius, nepatenkintus viskuom. Na geriau jau taip, o ne kai žaidžia prie kompo kovinius žaidimus ar dar neaišku ko ten ieško – kas TIKRAI plauna smegenis. Bet kiekvienas turime savo nuomonę. Nereikėtų taip piktai Bronele jos brukti kitiems.

 17. Brone parašė:

  Manau, ten didzioji dalis vaiku, tu paciu teveliu, kurie lanko to „kunigo“ baznycia. Ir keletas parke belektsanciu priklydeliu, kuriu tevai net neturi jokios nuovokas ka vaikai veikia.

 18. Kazymėras parašė:

  Man tik įdomu, kaip savo tėvai leidžia vaikus į tokias „smegenų plovimo“ mokyklas.

  Cituoju:
  o svarbiausia sužinojo savo kilmės paslaptį: kad žmogus sukurtas Dievu, o ne kilęs iš beždžionės.
  ^ lifeandpeace.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=349%3Avasaros-vents-vaikams&catid=108%3Acitizensblog&Itemid=224&lang=lt

  kad saulę, dangų, žemę, jūrą, gėles ir žmones sukūrė Dievas. Kiekvieną iš mūsų Dievas kūrė, turėdamas tikslą ir svarbiausia, norėdamas būti mūsų draugu. Vaikai sužinojo, kad su Dievu galima kalbėtis ir pasidalinti tuo, kas mus liūdina arba džiugina.
  ^ lifeandpeace.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=349%3Avasaros-vents-vaikams&catid=108%3Acitizensblog&Itemid=224&lang=lt

  Ar išties žmonės yra tokie kvaili? Na gerai, galima surpati žmonių norą gyventi viduramžiais ir nieko aplinkui nematyti, tik savo įsivaizduojamą draugą. Čia baisu ir visi pikti, bet gyventi svajonių pasaulyje irgi nėra išeitis ;)
  Bet prašau, nekiškite savo sektantiškų minčių mūsų nekaltiems vaikams į galvas ir neviešinkite šios ale mokyklos, kurią greičiau galėtų pavadinti smegenų plovykla, veiklos.

  O gal jūsų klebonėliui, kurį mielai vadinate pastoriumi, pinigėlių pritrūko, kad neišganytų sielų ieškote? :))

  P.S.: Voltas Disnėjus, kurio sukurtais personažais (būtų įdomu pasidomėti, ar išvis turite leidimą naudotis šiais autorinėmis teisėmis apsaugotais darbais) apsimetėte, buvo nereligingas :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto