***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai mokosi rūpintis daržu

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių lopšelis-darželis ,,Eglutė“ teikia tėvams paslaugas ir vasarą, vaikai lanko darželį birželio, liepos mėnesį. Oras vasariškas, todėl vaikučiai daug laiko praleidžia lauke. Jie tyrinėja aplinką: žaliuojančius medžius, krūmus, džiaugiasi įvairiaspalvėmis gėlėmis. Vaikų dėmesį traukia ropojantys vabaliukai, drugeliai, bitutės.

Mažieji kartu su auklėtojomis rūpinasi darželio teritorijoje esančiu daržu. Užaugo ir prinoko pavasarį pasėti žirniai, išdygo morkos, salotos, petražolės. Bet labiausiai vaikus vilioja raudonuojančios braškės. Nors jų ne tiek daug kaip pas močiutę kaime, bet smagu, kad vaikų triūsas nenuėjo veltui, kad bus galima paskanauti savo augintų uogų.
Grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikai kartu su auklėtojomis apžiūrėjo pasodintus vaistinguosius augalus: mėtas, čiobrelius, raudonėlius, šalmėtes, ir nutarė, kad laikas juos nuskinti ir sudžiovinti. Tamsiais rudens ir žiemos vakarais vaikai gers vaistažolių arbatą ir tikrai nesirgs.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių lopšelis-darželis ,,Eglutė“
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Loreta Tenienė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai mokosi rūpintis daržu”

  1. malonu parašė:

    skaityti, kad taip demesys skiriamas vaikams, sekmes Jums, aukletojos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto