***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai sveikino pabudusią Žemelę

Asmeninio archyvo nuotraukos

Ar girdite, kaip tiksi Žemės laikrodis? Pavasarį keičia vasara, rudenį – žiema. Sugrįžtantis pavasaris atneša visiems daug džiaugsmo.
Šventiniu rytmečiu  „Sveika, pabudusi Žemele!“ lopšelio-darželio „Buratinas“ viduriniosios grupės vaikai ir auklėtojos Nijolė Sirutienė, Stanislava Radvilavičienė, Jūratė Dačkauskienė pradėjo Žemės dienai skirtų renginių ciklą.
Linksmai nusiteikę vaikai budino Žemelę skambia dainele, o ugdytinių mamos dovanojo vaikams pirštininių lėlių spektaklį  „Kaip ežiukas saulės ieškojo“. Skambant linksmai muzikai vaikai dėliojo dėliones, puošė  Žemelę žiedais, medeliais, paukšteliais ir linksmais vaikučių veidukais. Pasižadėjo saugoti, globoti Žemelę savo gerais darbais: nelaužyti medelių, nešiukšlinti, rūpintis paukšteliais, neskriausti vabaliukų ir susitvarkyti savo aplinką. Mamytės atsakinėjo į viktorinos klausimus apie rūšiavimą ir bundančią gamtą. Už teisingai atsakytą klausimą „pasodino“ po gėlytę, taip papuošdamos vaikų dekoruotą Žemelę.
Mylėkime Žemę mes visi, kaip myli ją paukščiai, vabaliukai ir visi gyvūnai. Tausokime ją,  gerbkime ir saugokime. Žemė bus saugi – sveiki ir laimingi būsime visi!

Jūratė DAČKAUSKIENĖ

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto