***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Žiburėlio“ pradinukams apie saugų eismą pasakojo specialistai

Asmeninio archyvo nuotraukos

Rugsėjo 9 dieną Mažeikių „Žiburėlio“ pradinėje mokykloje vyko saugaus eismo pamokėlės. Priešmokyklinio ugdymo bei pirmų, antrų klasių mokiniams pamokėles vedė bendruomenės pareigūnė Roma Antanavičiūtė kartu su policijos draugu Amsiumi. Vyresniesiems mokiniams apie saugų elgesį gatvėje labai įdomiai pasakojo pirmą kartą į mūsų mokyklą atvykęs Mažeikių  vairavimo mokyklos „Mokymo Žiedas“ instruktorius Tomas Gudavičius. Vaikai kartu su svečiais žiūrėjo animacines pamokėles, vėliau visi kartu jas aptarė, svečiai atsakė į vaikams rūpimus klausimus.
Mokykloje apsilankę savo srities profesionalai priminė vaikams, kaip eiti per pėsčiųjų, šviesoforu reguliuojamas ir nereguliuojamas perėjas, papasakojo, kodėl reikalingi atšvaitai, kaip juos nešioti, kur prisisegti. Buvo aptarti  su  saugiu eismu kelyje, automobilyje, išlipus iš jo susiję klausimai. Taip pat mokiniams buvo primintos važiavimo dviračiais taisyklės.
Vaikai ne tik prisiminė, sužinojo jiems nežinomų dalykų apie saugų elgesį keliuose, bet ir su svečiais smagiai praleido laiką, draugiškai pabendravo.

Rosita JUOČERIENĖ
„Žiburėlio“ pradinės mokyklos socialinė pedagogė

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto