***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Židikiškiai dalyvavo finale

Židikiškiai po renginio. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Panevėžio J. Miltinio teatre vyko baigiamasis projekto „Negaišk laiko patyčioms! Tu gali kurti“ renginys, kuriame dalyvavo grupelė Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokinių ir mokytojų. Kai kurie grįžo apdovanoti už geras idėjas.

Mokiniai kūrė

Projekto trukmė – 18 mėnesių. Dalyviai – mokytojai, mokiniai, tėvai (globėjai).
Projekto metu buvo  paruošta ir išdėstyta 21 aukštos kvalifikacijos metodika meninio ugdymo, bendravimo meno ir bendradarbiavimo ugdymo, inovacijų diegimo ugdant kompetencijas patyčių ir nediskriminavimo srityse. Meninio ugdymo programą sudarė skirtingos meno formos: tapyba, fotografija, muzika, teatras.
Mokiniai, vadovaujami profesionalų: dainų tekstų kūrėjos Rasos Kaušiūtės, aktorės bei režisierės Violetos Mičiulienės, dizainerės Guodos Žilienės ir fotografo Donato Stankevičiaus, tapė, dirbo su gipso bintu, darė karpinius, ruošė eskizus dailės tematika, kūrė mini etiudus patyčių tema, dainas, fotografavo.

Buvo įvertinti

Baigiamajame renginyje Panevėžyje buvo apdovanoti geriausių idėjų autoriai, atliktos mokinių kurtos dainos, vaidinami spektakliukai.
Už geriausias idėjas buvo apdovanoti šie Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniai: dvyliktokė Ieva Kekytė, aštuntokės Reda Stankutė, Ineta Uikytė, Živilė Mingėlaitė, Sandra Fukartaitė (11 kl.) bei Aida Lekstutytė ir Jostautas Liegis (12a klasė).
Renginio organizatoriai visiems dėkojo už smagius potyrius ir produktyvų darbą bei pakvietė pasivaišinti tortu.

Rūta Simutienė
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto