***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Židikiškiai pagerbė vaikus ir tėvelius

Autorius Santarvė.lt
Asmeninio archyvo nuotraukos

Birželio 1 d. Židikų kultūros centre vyko Tarptautinės vaikų gynimo dienos bei Tėvo dienos paminėjimas. Muzikiniais kūriniais savo tėvelius sveikino kultūros centro vaikų kolektyvai, vadovaujami meno vadovų Ievos Jonikienės ir Andriaus Dobrovolskio.
Tėveliai ir vaikai stebėjo lėlių teatro spektaklį pagal Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos kūrinį „Į šviesą“ .

Deimantė GRIGAITYTĖ
Židikų kultūros centro direktorė

Asmeninio archyvo nuotraukos
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content