***Skaitytojo naujiena*** „Žilvitukai“ svajonių salose ieškojo lobių

Sigito Strazdausko nuotrauka

To dar nebuvo! Dyvų dyvai! Liepos 26 d. 9.30 val. oro balionas pakilo iš stebuklingos Burbulandijos šalies ir nuskraidino ,,žilvitukus“ į svajonių salas ieškoti paslėptų lobių. Į kelionę buvo galima pasiimti tris daiktus: šypseną, juoką, gerą nuotaiką. Draudžiama vežtis aštrius daiktus: pyktį, pasipūtimą, patyčias.
Nelengva buvo kelionė, daug kliūčių teko įveikti: nugalėti tamsaus oro tunelius, aukštas uolas, netgi parašiutais leistis iš aukštybių! Viską nulėmė geras pasiruošimas ir sportinis azartas. O kokių spalvų ir formų pamatėme ,,Tepliuko“ saloje, kaip linksmai šokome ir dainavome ,,Do – re – mi“ saloje! Laukų fėja pagirdė visus prie stebuklingojo šaltinio gyvybės vandeniu. Atgavę jėgas, pasiekėme galutinį kelionės tikslą, suradome lobį. Pasirodo, jis slepiasi mūsų pačių širdyse. Juk tai draugystė, meilė gimtiems namams, Tėvynei. Skrisk, stebuklingasis Burbulandijos oro balione, nešk ,,žilvitukų“ svajones ir meilę visiems Mažeikių miesto vaikams.

Milda Sidabrienė
Lopšelio-darželio auklėtoja metodininkė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*