Skautai kvietė vaikus į „Skautų kiemą“

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienio popietę Mažeikiuose, vadinamajame Sodų parkelyje, šurmuliavo vaikai. Žemaitijos skautų organizacijos Mažeikių Žemynos ir Sedos Medeinos draugovės pakvietė mažeikiškius vaikus į „Skautų kiemą“: pažaisti, pajudėti, pabendrauti.

Turi ilgametes tradicijas

Žemaitijos regione veikiančios skautų organizacijos veikla prasidėjo 1988 metais Mažeikiuose. Praėjusiais metais Sedoje, Ventoje, Šiauliuose, Akmenėje, Žemaičių Kalvarijoje, Kuršėnuose, Mažeikiuose veikiančiuose organizacijos padaliniuose dalyvavo 300 įvairaus amžiaus narių.
Sukurta bendruomenė, kurioje gerai jaučiasi įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus ir gebėjimų vaikai bei jaunimas, juos sieja bendros vertybės, vienodas tikslo ir uždavinių suvokimas, jų siekimas nuoširdžiu bei atviru bendravimu ir bendradarbiavimu.

Kvietė pajudėti gryname ore

Pasak Žemaitijos skautų organizacijos vyriausiosios skautės Virginijos Katkuvienės, mokymasis pažinti, veikti, bendradarbiauti, būti savimi yra pagrindiniai organizacijos ramsčiai.
Pamokyti šių dalykų miesto vaikus, išvilioti juos į lauką pažaisti bei linksmai ir turiningai praleisti laiką ėmėsi skautai.
„Mes, skautai, mokame labai daug žaidimų, tad pagalvojome, kad būtų visai smagu pakviesti vaikus ir jaunimą išeiti į lauką, pakilti nuo kompiuterių bei visų kitų išmaniųjų įrenginių ir pažaisti. Prieš surengdami šį „Skautų kiemą“, turėjome dvejopų lūkesčių. Galvojome, kad galbūt vaikai ir jų tėvai į tokią iniciatyvą sureaguos skeptiškai ir neateis. Arba, manėme, kad pažiūrės labai teigiamai. Na, o šiandien į parkelį susirinko labai optimalus skaičius įvairaus amžiaus vaikų ir jaunimo“, – sakė pašnekovė.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Skautai kvietė vaikus į „Skautų kiemą“”

  1. apas parašė:

    Kokios dienos ir kokiame laikraštyje reikia apie tai skaityti?Šios dienos “Santarvėje” nė žodelio apie tai.Vieną kartą išmeskite tą straipsnio patarimą ir svetainėje rašykite ką norite iš tikrųjų parašyti be jokių laikraščių,kuriuos mes ir taip skaitome kai norime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*