Skelbiama akcija „Darom ruduo“

Primenama, kad lapus ir kitas žaliąsias atliekas pilti į buitinių atliekų konteinerius griežtai draudžiama. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybė skelbia akciją „Darom ruduo“, kurios metu žaliosios atliekos bus organizuotai vežamos į Dargių kompostavimo aikštelę.

Išveš lapus ir žalienas

Savivaldybės administracija ir miesto seniūnija kviečia Mažeikių miesto gyventojus nuo spalio 19 iki lapkričio 26 d., kiekvienos savaitės ketvirtadienį, namų ūkiuose sugrėbtus lapus, žolę, obuolius ir kitas žalienas, tvarkingai sudėtas į maišus, pastatyti gatvės pakraštyje prie namų, individualių konteinerių vietoje arba atvežti į žalienų kompostavimo aikštelę Dargių sąvartyne.
Akcijos organizatoriai daugiabučių namų gyventojų prašo sugrėbtus lapus pilti į seniūnijos darbuotojų pastatytus specialius didmaišius, skirtus žaliosioms atliekoms.
Primenama, kad lapus ir kitas žaliąsias atliekas pilti į buitinių atliekų konteinerius griežtai draudžiama.

Kur kreiptis?

Mažeikių miesto seniūnija kviečia visas įmones ir įstaigas prisidėti prie miesto švarinimo akcijos ir pagal galimybes skirti seniūnijai transportą lapams išvežti.
Pasiūlymus dėl transporto priims ir informaciją teiks Mažeikių miesto seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius, tel. (8 443) 25 191, mob. 8 656 21 558.
Akcijos koordinatorius – Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius tel. 8 656 59 842, el. p. [email protected]

One Reply to “Skelbiama akcija „Darom ruduo“”

  1. klausimas parašė:

    Tai vel mokiniai tures uzdirbti alga mokyklu kiemu priziuretojams? Vel varys grebti lapus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto